Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dayang | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Honda , 28
Lifan , 24
Adly , 9
Aixam , 5
Daelim , 5
Online , 4
VICTORY , 4
Ducati , 3
Piaggio , 3
Yamaha , 3
Aprilia , 2
Beta , 2
DKW , 2
Jinling , 2
Kawasaki , 2
KTM , 2
Shineray , 2
Aeon , 1
Baotian , 1
Barossa , 1
Benelli , 1
BMW , 1
Can Am , 1
CFMOTO , 1
Kingway , 1
Peugeot , 1
Triumph , 1
Zero , 1
Aprillia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dayang,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dayang Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Qer 00:01 ,

Dayang Bobo 2

96 000 LEK

Viti: 2013
24 Qer 22:19 ,

Dayang

111 LEK

Viti: 2021
23 Qer 19:07 ,

Okazion

85 000 LEK

Viti: 2017
22 Qer 13:12 ,

Dayang 72cc

70 000 LEK

Viti: 2010
21 Qer 16:59 ,

Shitet Dayang

900 EUR

Viti: 2006
17 Qer 10:35 ,

Dayang skuter 125cc

900 EUR

Viti: 2020
14 Qer 14:12 ,

Dayang 125

Viti: 2021
01 Qer 15:05 ,

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2021
25 Maj 09:53 ,

Shitet Papaq Dayang 2013

700 EUR

Viti: 2013
20 Maj 20:57 ,

Shitet

900 LEK

Viti: 2020
19 Maj 23:19 ,

Shitet papagj 120cc

80 000 LEK

Viti: 2021
17 Maj 19:37 ,

Dayang

1 050 EUR

Viti: 2021
16 Maj 17:09 ,

Shitet motorr dayang 125 ccviti 2019

1 EUR

Viti: 2019
16 Maj 17:04 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2019
15 Maj 23:42 ,

Shitet

1 LEK

Viti: 2019
14 Maj 22:34 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2019
10 Maj 09:54 ,

Tirane

800 EUR

Viti: 2014
09 Maj 19:31 ,

Dayang 125cc FI 2021

150 000 LEK

Viti: 2021
09 Maj 18:43 ,

Dayang 125cc FI 2021

150 000 LEK

Viti: 2021
06 Maj 19:25 ,

Dayang 125cc FI 2021

1 EUR

Viti: 2021
04 Maj 18:22 ,

Motorr

450 EUR

Viti: 2021
03 Maj 20:50 ,

Dayang, 125cc

Viti: 2001
26 Pri 12:01 ,

Dayang

550 LEK

Viti: 2021
21 Pri 16:17 ,

Dayang 125cc

650 EUR

Viti: 2021
15 Pri 15:53 ,

Shitet dayang 200 cc

2 700 EUR

Viti: 2021
14 Pri 19:07 ,

Dayang

450 LEK

Viti: 2020
12 Pri 16:53 ,

shitet Motorr sport

1 100 EUR

Viti: 2020
10 Pri 20:13 ,

Dayang 100cc

70 000 LEK

Viti: 2017
09 Pri 14:11 ,

Dayang 100cc

70 000 LEK

Viti: 2017
05 Pri 18:25 ,

Shitet dhe nderrohet

800 EUR

Viti: 2014
04 Pri 19:17 ,

Shitet motor 72 dayang

250 LEK

Viti: 2011
01 Pri 11:36 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2021
31 Mar 22:04 ,

Dayang 125 cc

950 000 LEK

Viti: 2018
28 Mar 22:50 ,

Shitet dayang

650 LEK

Viti: 2010
27 Mar 14:38 ,

Shitet Dayang 125cc RS

85 000 LEK

Viti: 2017
17 Mar 18:23 ,

Motorr sportiv

1 000 EUR

Viti: 2020
02 Mar 17:35 ,

Dayang

900 LEK

Viti: 2020
20 Shk 17:39 ,

Dayang 100cc

700 LEK

Viti: 2013
19 Shk 20:46 ,

dayang sports

800 EUR

Viti: 2016
18 Shk 21:12 ,

dayang sports

800 EUR

Viti: 2016

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dayang | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Dayang në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër
  • Dayang në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan
  • Dayang në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Shineray
  • Dayang në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Dayang në kategorinë All Category
  • dayang në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • Dayang në kategorinë Servis për makina
  • Dayang në kategorinë Moped (nën 50cc) | Yamaha
  • Dayang në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW
  • Dayang 125 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione