Lifan | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Lifan , 317
Honda , 24
Kawasaki , 3
Shineray , 3
Adly , 2
Aprilia , 2
Online , 2
Piaggio , 2
Baotian , 1
Gilera , 1
Jinling , 1
KTM , 1
Kymco , 1
Suzuki , 1
Yamaha , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lifan,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lifan Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Maj 01:29 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

150 EUR

Viti: 2000
30 Pri 21:30 ,

Shitet motor Lifan

210 EUR

Viti: 1990
29 Pri 22:40 ,

Lifan 110

450 LEK

Viti: 2008
29 Pri 22:28 ,

Lifan 110

450 LEK

Viti: 2008
27 Pri 14:26 ,

Shitje infinity me grup lifan

600 LEK

Viti: 2018
21 Pri 19:27 ,

Lifan

400 LEK

Viti: 2012
20 Pri 23:44 ,

Shitet

450 LEK

Viti: 1995
19 Pri 21:17 ,

Shitet motorr Lifan

65 000 LEK

Viti: 2017
15 Pri 18:07 ,

Motorr Lifan 100 cc

100 000 LEK

Viti: 2018
14 Pri 15:55 ,

Motociklete Honda Lifan

500 EUR

Viti: 2015
07 Pri 21:05 ,

Lifan

Viti: 2010
05 Pri 02:57 ,

Fier

400 LEK

Viti: 2001
31 Mar 19:16 ,

Lifan 110cc

Viti: 2010
30 Mar 19:09 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 2000
30 Mar 14:28 ,

Shitet motorr

520 LEK

Viti: 2001
28 Mar 23:34 ,

Motor

50 000 LEK

Viti: 2013
27 Mar 18:50 ,

Shitet motorr

900 EUR

Viti: 2018
28 Mar 18:36 ,

Shitet matorri 100 kubiksh me letra

700 LEK

Viti: 2015
28 Mar 14:55 ,

Motorr

500 LEK

Viti: 2013
24 Mar 16:18 ,

Shitet motor glx 100cc

370 LEK

Viti: 2005
18 Mar 20:22 ,

Lifan -110-

550 LEK

Viti: 2005
09 Mar 12:08 ,

Lifan

600 EUR

Viti: 2014
04 Mar 22:45 ,

Lifan grup dayang 125cc

800 LEK

Viti: 2010
01 Mar 10:45 ,

Shitet motorr 110cc

600 LEK

Viti: 2002
28 Shk 19:21 ,

Shitet LIFAN

700 EUR

Viti: 2020
28 Shk 11:28 ,

Motor lifan

80 000 LEK

Viti: 2020
28 Shk 11:07 ,

Shitet lifan 110 i përdorur

350 LEK

Viti: 2015
24 Shk 08:45 ,

Motor lonxia 110cc

45 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
23 Shk 15:11 ,

Lifan

1 000 LEK

Viti: 2017
19 Shk 09:23 ,

Shitet LIFAN 110cc

550 EUR

Viti: 2013
15 Shk 01:03 ,

Grabian

300 LEK

Viti: 2019
13 Shk 09:41 ,

Shitet Lifan 110cc grupi i ri

600 EUR

Viti: 2018
12 Shk 13:06 ,

Lifan 100 cc 2019 10 mij klm

800 EUR

Viti: 2019
06 Shk 12:04 ,

Lifan 50 per pjese

100 EUR

Viti: 2016
04 Shk 16:51 ,

Lifan

300 LEK

Viti: 2016
30 Jan 17:28 ,

Shitet Dayang 110cc

400 LEK

Viti: 2008
21 Jan 09:29 ,

Lifan

550 LEK

Viti: 2009
20 Jan 09:39 ,

Motorr 100cc

600 EUR

Viti: 2013

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lifan | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione