Skuter | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 91
Aprilia , 68
Honda , 67
Piaggio , 64
Kymco , 51
Malaguti , 37
Suzuki , 23
Gilera , 20
Peugeot , 20
Italjet , 15
SYM , 10
Adly , 7
Lifan , 7
Aeon , 6
BMW , 6
Benelli , 5
MBK , 5
Vespa , 4
Daelim , 3
Skyteam , 3
Jinling , 2
Kawasaki , 2
Baotian , 1
Beeline , 1
Beta , 1
Cagiva , 1
CFMOTO , 1
CPI , 1
Ducati , 1
Jawa , 1
Keeway , 1
Motobi , 1
Online , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Skuter,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Skuter Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:45 ,

HONDA PANTHEON

650 EUR

Viti: 2002
Sot 10:27 ,

Skuter 72 cc

25 000 LEK

Viti: 2010
Dje 22:48 ,

Skuter

600 EUR

Viti: 2008
Dje 21:47 ,

Aprilia sportcity 200

1 150 EUR

Viti: 2006
Dje 08:15 ,

Dayang

Viti: 2012
11 Qer 05:25 ,

Okazion viti 2020 125 kubik

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
07 Qer 12:34 ,

Yamaha Xc300

999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
06 Qer 11:29 ,

Skuter

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
04 Qer 14:39 ,

Nderrohet me skuter

850 EUR

Viti: 2001
01 Qer 12:03 ,

Skuter

1 000 EUR

Viti: 2005
28 Maj 15:53 ,

Skuter honda 125

2 200 EUR

Viti: 2020
28 Maj 12:29 ,

Suzuki Bandit 1200 okazion

1 500 EUR

Viti: 2002
23 Maj 17:32 ,

Skuter Honda SH150

1 000 EUR

Viti: 2003
20 Maj 15:51 ,

Skuter 50cc

300 EUR

Viti: 2003
18 Maj 09:51 ,

Shitet skuter

1 200 EUR

Viti: 2006
15 Maj 13:17 ,

Shitet Skuter 150cc

1 200 EUR

Viti: 2008
15 Maj 12:00 ,

Motorr

180 EUR

Viti: 2010
14 Maj 09:57 ,

skuter 75cc

250 LEK

Viti: 2003
13 Maj 21:38 ,

Piaggio MP3 300cc

4 500 EUR

Viti: 2014
11 Maj 13:50 ,

Skuter 4 kohe

250 LEK

Viti: 2000
09 Maj 14:27 ,

skuter yamaha majastic

750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
03 Maj 23:07 ,

Shitet skuter 150 cc

800 EUR

Viti: 2013
30 Pri 09:55 ,

Skuter elektrik

250 EUR

Viti: 2020
28 Pri 20:50 ,

Suzuki burgman 400

70 000 LEK

Viti: 2000
26 Pri 14:59 ,

Shitet VIKY ITALIA ELEKTRIK

1 500 EUR

Viti: 2019
26 Pri 14:46 ,

Shitet Skuter Elektrik 2019

1 500 EUR

Viti: 2019
25 Pri 11:55 ,

Marmite sportive 100 euro

100 EUR

Viti: 2020
23 Pri 13:04 ,

Motoçiklet Skuter

1 000 EUR

Viti: 2000
23 Pri 09:49 ,

Skuter

900 EUR

Viti: 2015
19 Pri 21:55 ,

BMW C650GT

6 000 EUR

Viti: 2014
19 Pri 16:14 ,

Shitet motorr skuter

250 LEK

Viti: 2005
18 Pri 22:46 ,

Santa Cruz Bullit

550 EUR

Viti: 2011
06 Pri 12:33 ,

Skuter KYMCO XCITING250

1 700 EUR

Viti: 2006
04 Pri 09:52 ,

Golfboard scooter

600 EUR

Viti: 2020
04 Pri 09:52 ,

FLJ Electric Scooter

500 EUR

Viti: 2020
02 Pri 22:30 ,

SHITET OSE NDRROHET ME SMART

2 500 EUR

Viti: 2010
30 Mar 16:57 ,

OKAZIONN!! SKUTER GARELLI 650€

650 EUR

Viti: 2014

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Skuter | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione