Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A3 - Makina Të gjitha në Shkodër

Audi , 237
BMW , 2
Chrysler , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Peugeot , 1
Porsche , 1
Seat , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi A3,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Audi A3 Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:26 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi a3 manual

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 22:17 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkodër

����Range 4.4 Nafte Okazion 33.999€ ‼️

33 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��viti 2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 16:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 21:25 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi a3

1 300 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Okazion E220 Nafte Me Dogan 2004 ��������

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Sapo Ardhur C220 Evo 2004 Automat ��������

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Shkodër

Mercedes ML 350 Bluetec 2010 Me Dogan ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 12:27 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Shitet Audi A3 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 09:37 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

AUDI A3 S Line

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Qer 15:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf viti 2013��2.0 full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 11:49 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Shitet / Nderrohet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 22:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

W203

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 22:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 09:47 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi A3 1.9 Automa

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 11:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Shkodër

S CLASS W222 550 V8 BITURBO 75.000 KM!!!

38 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
31 Maj 22:41 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Shkodër

Toyota Rav4 2010 - Automat

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 17:36 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkodër

Audi Q5 2.0 tdi Sline

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 08:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi A3 1.6 nafte Automat 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
24 Maj 15:21 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Land Rover Discovery 1 Off Road

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 20:25 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

AUDI A3

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 12:31 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi A3

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 20:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz W212 E220 viti 2012

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:15 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Shitet Audi A3

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 17:53 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Shitet audi A3 2.0 nafte viti 2007 me Dogan te paguar

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 17:53 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Shitet audi A3 2.0 nafte viti 2007 me Dogan te paguar

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 04:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

benz 2013��c220 full

11 390 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Maj 21:00 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi a3 s-line

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 16:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

golf 2014��2.0 gtd full ��

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 21:20 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Shitet Audi A3 Super Full Option

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 17:01 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi A3 Automat 2.0 2004 Gaz-benzine

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 17:13 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

OKAZION

5 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 08:59 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi a3 s-line

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 20:28 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

shitet ose nderrohet

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 12:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

SHITET PASSAT -98 GJENDJE SHUME TE MIRE!!!

200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 18:17 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Shitet Audi A3 full option

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 16:50 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

AUDI A6 3.0

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 12:06 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi A3 2.0 manual 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 19:19 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi A3 viti 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Shk 13:08 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi A3 S line

6 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 14:11 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi A3

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 09:46 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Shkodër

Porsche cayenne GTS 2013 Mundesi Ndrrimi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
28 Jan 16:07 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 12:11 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

AUDI A3 2.0 automat

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 09:34 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi A3

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 09:02 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi A3 Sportback

123 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 09:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Plastika nen motorr (grabulina) origjinale ���� 0674542409 P

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 09:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Plastika nen motorr (grabulina) origjinale ���� 0674542409 P

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 09:54 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Plastika nen motorr (grabulina) origjinale ���� 0674542409 P

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 17:08 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi A3 Sportback

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi A3 | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 270 | ML-Class
  • Audi A3 në kategorinë Makina | BMW | 730 | Seri 7
  • audi a3 në kategorinë Automjete
  • Audi a3 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Opel | Frontera
  • Audi A3 në kategorinë All Category
  • audi a3 në kategorinë Makina | Ferrari
  • audi a3 në kategorinë Makina | Rolls Royce
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Jeep | Cherokee

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione