Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz V - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 11
BMW , 9
Ford , 6
Fiat , 3
Toyota , 2
Opel , 2
Volvo , 2
Honda , 2
Smart , 2
Cadillac , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Renault , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz V,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz V Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

���� Volkswagen Golf V Plus DSG ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 avantgarde amg

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

75 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 350 4matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:32 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

OKAZION VOLVO XC60 VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 250  ·  Tiranë

2014 MERCEDES BENZ V250 SHITET OSE NDERROHET

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 250  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ V250

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

❌ C 220 CDI - 2009 - KAMBIO MANUALE - AVANGARDE ❌

6 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

❌ C 220 CDI ( Nafte ) - 2008 - KAMBIO MANUALE ❌

7 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

❌ C 220 CDI - 2008 - KAMBIO AUTOMATIKE ❌

7 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

❌ C 220 CDI - 2009 - AUTOMATIKE - FULL PANORAM ❌

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

❌ B KLAS 180 CDI - MODEL 2013 - KAMBIO AUTOMATIKE - KAMERA ❌

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz GLK

14 900 EUR

Online
Sot 09:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Mercedes benz c class w203 230 kompressor automat

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 280  ·  Durrës

Mercedes Benz V 300. Model Zvicre

59 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Okazion

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Pri 22:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes C300 4-matik b/g 2012

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 17:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Shitet GOLF 6 GTI

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Pri 16:56 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

70.000 km Discovery 5 2018 3.0 naft

43 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
22 Pri 16:56 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

750i M pack Europe full option

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 16:56 Makina  ·  BMW  ·  X7  ·  Tiranë

X7 2020 95.000KM Mpack Fully Loaded

1 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Pri 16:56 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 2015 35d (nafte) 130.000 km

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Pri 12:13 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ C-CLASS 220 CDI DIESEL

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
21 Pri 13:23 Makina  ·  Hyundai  ·  ix20  ·  Tiranë

Hyndai ix20 Benzin/Gaz automat 2016

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Pri 14:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

SHITET MAKINA FULL OPTION!!!!!! .0683953441

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 12:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 avant OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 11:52 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kukës

GOMA VERE 275 45 21

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 17:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Mercedes benz s550 4matic

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 14:40 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Discovery 1 Tdi, Super Gjendje

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 13:28 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

����Opel Corsa 1.2 Benzin Gaz����

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 13:28 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

❗️Audi Q5 2.0 Naft Automatik 40.000 km❗️

1 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Pri 14:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Tiranë

Mercedes gle 250 d AMG ne shitje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 14:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

GOLF 5 AUTOMAT

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:47 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

Shitet Audi Q7 3.0 TDI okazion

17 000 EUR

09 Pri 05:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Okazion Passat CC 2.0 TDI 2012

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 05:17 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

BMW 750i 2016 M package (Europe)

34 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 08:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

✅Volkswagen Golf V 1.6 Automat

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 07:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

MERCEDES BENZ SPRINTER 311

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 23:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedes-Benz E 220 CDI BLUETEC V.PRODHIMI 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 22:23 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Librazhd

Porsche cayenne mundesi ndrrimi

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 18:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC Blue Motion 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

SHITET S 550 BENZINE ✅✅

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Mar 15:34 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 15:34 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz V | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione