Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Krah djathte - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 8
Ford , 8
BMW , 7
Opel , 4
Toyota , 4
Porsche , 3
Honda , 2
Mazda , 2
Fiat , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Krah djathte,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Krah djathte Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Maj 22:26 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tropojë

TOYOTA LAND CRUSIER 3.0 D-4D 2010

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E 220 Viti 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 12:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes Benz 220 E

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 05:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLKSVAGEN PASAT NAFTE 1.9 MANUAL

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 08:00 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Tropojë

Toyota Hilux 2005

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Jan 09:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 300  ·  Sarandë

Kerkoj te bleje Mercedes G Class Klas

5 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
24 Gush 19:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 4 Okazionnnn

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 00:21 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw 530

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 09:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Mercedes Benz vito 113 CDI

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 17:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

Mercedes s350

25 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Jan 19:45 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Gjirokastër

Honda CRV 2001

300 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Dhj 08:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkodër

Shitet E Class (EVO)

6 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 21:19 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Vlorë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 22:35 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford Fusion 1.4

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 20:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 11:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Has

Shitet Sharan

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 10:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Berat

w203 C Class 200 kompressor

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 09:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Vlorë

Mercedes ML 270 CDI full options

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 13:24 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

jeep grand cheroke 4x4 full option

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Maj 15:13 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

Bmw 320d e46

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 17:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Fier

Mercedes E270 CDI Avantgarde Sedan

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 21:16 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Shkodër

Super oferte

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Jan 11:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

SHITET Mercedes-Benz E Class 220 CDI viti 2004 !!

3 300 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Jan 13:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mat

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 20:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Shitet makina

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Nën 16:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Tiranë

ML ,VIT PRODHIMI 2003,TIMON KRAH TE DJATHTE

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 13:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

ML ,VIT PRODHIMI 2003,TIMON KRAH TE DJATHTE

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 00:17 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

AUDI A4 B6 VITI 2001 1.9 NAFTE

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 11:23 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Vlorë

Opel Vectra C Elite

2 499 EUR

28 Tet 20:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Durrës

ML270

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 16:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E class 350 look AMG i fabrikes

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 16:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Tiranë

shitet furgon mercedes vito gjendje shum t mir

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 16:46 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Pogradec

Skoda Octavia dizel

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Qer 10:24 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tropojë

SHITET AUDI A4

750 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Qer 19:56 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet Opeli 1,9 nafte, 1800 lek

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 15:20 Makina  ·  Mazda  ·  626  ·  Tiranë

Pjes Mazda 626

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 21:17 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Pogradec

Shitet Range Rover Sport i vitit 2007 2.7 Nafte

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 15:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Benz vito 108 cdi

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Mar 14:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

ML270

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 18:40 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Dibër

Okazion audi a4

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 12:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Mat

ML 280 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 23:26 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubishi Pajero

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Shk 22:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz S-Class 350

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Dhj 18:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Shes makine

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Nën 10:29 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

Ford Mondeo viti 2003 2.0

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 14:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

Shitet makina

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 01:22 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tropojë

Bmw 530i

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Fier

Benz clk 2.4

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Krah djathte | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione