Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz e clas - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 2027
Audi , 38
Toyota , 18
BMW , 13
Ford , 13
Volvo , 4
Opel , 3
Škoda , 3
Fiat , 3
Citroën , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
Seat , 2
Acura , 2
Smart , 2
Lancia , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Nissan , 1
MINI , 1
Hummer , 1
Honda , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz e clas,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz e clas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 18:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 EVO AUTOMAT SPORT EDITION 05 SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 AUTOMAT SPORT EDITION 05 SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Fier

E Clas 270

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 300 2012

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

‼️ML 350 GRAND EDITION FULL ‼️

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

�� Mecedes Benz A clas Automatik��

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Lushnjë

Mercedes A Clas automatic

111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Okazion Mercedes-Benz c300

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 2008 super super full okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C300

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

c klas clas Mercedes-Benz

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 10:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

SHITET SUPER MERCDES BENZ C CLAS 220 BLUE EFICENC FULL

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 09:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

Benz S Clas 2011 212.000 km

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:33 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

����Ford C max 1.6 naft 2009����

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

Mercedes B Clas Automat ����

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:19 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Krujë

Shitet Audi A6 full matrix 3.0 sapo ardhur me Dogane 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Krujë

Shitet E cLas 250 full panorame me dogane viti 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

�� SHITET MERCEDES BENZ - E-Class - 1999

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Durrës

Toyota Verso

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:50 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Shitet mercedes benz e clas 220 nafte 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi shitet

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 2.0 nafte

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:48 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

Shitet AUDI A6 2.0 TDI AUTOMAT 2013 ✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 300  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 55  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:16 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��C klas 220 Cdi Viti 2015 132.000Km��

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 07:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Berat

Okazion benzin gaz.

7 800 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 23:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 19:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Benz E350 blueficent

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 17:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

M,b c clas 220 naft 2012 Automat

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 17:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 17:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

M,b E clas 220 naft 2011 Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 14:22 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

��shitet/nderrohet 1.6 diesel��

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 11:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 250  ·  Tiranë

Mercedes Benz V 250 Luxury ⚜️ Exclusive Avantgarde

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 11:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Krujë

Mercedes Benz E 280 4 MATIC Benzin/Gaz ����

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 11:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A-clas AUTOMAT

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 09:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Lushnjë

B clas Automat

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 08:06 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 tdi automat viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 08:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 tdi viti 2013

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 08:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 viti 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 07:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 tdi viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 07:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 tdi viti 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 21:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 10:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 08:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C clas 220

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz e clas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione