Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 220 Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 220 | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:26 Makina , Korçë

Shitet

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:10 Makina , Korçë

SHITET MERCEDES BENZ AVANTGARDE C-220 NAFTE AUTOMATIC 7-G

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:47 Makina , Korçë

��C220 Nafte Automatike 2009 Sapo Ardhur Nga Zvicra ��������

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:01 Makina , Korçë

Shitet Benz C220 ⚜️��

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:37 Makina , Korçë

Mercedez Benz Okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 18:57 Makina , Korçë

Benz cklass

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 20:08 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C Class 220 EVO

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 19:17 Makina , Korçë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 18:54 Makina , Korçë

Mercedes Benz C220 CDI

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Maj 21:08 Makina , Korçë

C220 cdi

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 17:55 Makina , Korçë

SHITET SUPER GJENDJE 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 16:49 Makina , Korçë

SHITET OSE NDERROHET MERCEDES BENZ AVANTGARDE C-220 NAFTE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 19:15 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C Class 220

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 07:29 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C220 CDI EVO 2006 ����

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 19:11 Makina , Korçë

Benz

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 16:04 Makina , Korçë

C class 220 automat

4 800 EUR

14 Maj 16:33 Makina , Korçë

Mercedes c class 220

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 23:29 Makina , Korçë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 00:42 Makina , Korçë

Mercedes-Benz 220 Automat

540 EUR

05 Maj 16:03 Makina , Korçë

Mercedes Benz C Class 220 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 17:56 Makina , Korçë

��MERCEDES C220 VITI 2007��

7 000 EUR

07 Pri 14:15 Makina , Korçë

Mercedes benz c 220 automat shum ekonomik

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 09:57 Makina , Korçë

MERCEDES BENZ C220 CDI.cel0685386409

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 17:23 Makina , Korçë

Shitet c220 okazion!!

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 19:25 Makina , Korçë

Mercedes

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 02:24 Makina , Korçë

Benz C class 220

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 02:24 Makina , Korçë

Benz C class w203

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 01:40 Makina , Korçë

Benz C class 220

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 01:35 Makina , Korçë

Benz C class w203

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Mar 09:38 Makina , Korçë

Shitje

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Mar 00:23 Makina , Korçë

Mercedes benz C-class 2014 look Amg 2019

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Shk 11:47 Makina , Korçë

Mjet

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Shk 08:44 Makina , Korçë

C220 NAFT VITI 2017 FULL EXTRA

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Shk 07:48 Makina , Korçë

C220 NAFT VITI 2017 FULL EXTRA

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Shk 00:56 Makina , Korçë

Autobus Iveco daily 32 vende

18 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 15:41 Makina , Korçë

Mercedes Benz C200 CDI

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 20:26 Makina , Korçë

Shitet c220

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 14:20 Makina , Korçë

shitet

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 10:22 Makina , Korçë

Korce

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 10:22 Makina , Korçë

mercedes 203 220

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Jan 22:47 Makina , Korçë

Shitet Shitet mercedes benc 202 motor 250 naft turbo interku

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 07:59 Makina , Korçë

C class 220

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 13:04 Makina , Korçë

Shitje

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 14:12 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 12:47 Makina , Korçë

Flm merjep u shit

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 17:45 Makina , Korçë

Mercedes C220

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 15:57 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 17:39 Makina , Korçë

❌SHITET C220 cdi *AVANTGARDE*/AUTOMAT/VITI 2010/202.000Km❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 10:50 Makina , Korçë

Shitet c220 EVO ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 18:13 Makina , Korçë

C-class 220cdi

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 220 | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione