Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Korçë

A-Class , 354
B-Class , 81
C-Class , 1136
CE-Class , 7
CL-Class , 9
CLA-Class , 4
CLC-Class , 5
CLK-Class , 87
CLS-Class , 45
E-Class , 1184
G-Class , 12
GL-Class , 10
GLC-Class , 3
GLE-Class , 3
GLK-Class , 13
GLS-Class , 1
ML-Class , 197
R-Class , 5
S-Class , 132
SL-Class , 5
SLK-Class , 8
V-Class , 12
190 , 68
200 , 435
220 , 718
230 , 25
240 , 72
250 , 318
260 , 6
270 , 230
280 , 42
290 , 25
300 , 64
320 , 82
350 , 26
380 , 4
400 , 17
416 , 7
420 , 6
450 , 1
500 , 3
600 , 4
AMG GT S , 1
Vaneo , 17
Vario , 22
Viano , 9

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:46 Makina , Korçë

Mercedes benz b class 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:33 Makina , Korçë

BENZ 220

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C200 Kompressor SPORT EDITON ����✅

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 Makina , Korçë

Shitet 220

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:11 Makina , Korçë

Evo okazion

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:03 Makina , Korçë

Mercedes CLK270 Nafte Automatike 2005 AMG///LooK

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:03 Makina , Korçë

✅��Mercedes C180 Gaz+Benzine Manuale 1996

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:03 Makina , Korçë

Mercedes S500 Long

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:35 Makina , Korçë

Mercedez Benz Okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:42 Makina , Korçë

C class 250 Nafte 4 Matic 2012 Zvicra

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 Makina , Korçë

Amg/63 /Mercedes-Benz C Class 300 4matic

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:55 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C220 CDI EVO FACELIFT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:09 Makina , Korçë

⚜️Okazion Benz C220⚜️

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:06 Makina , Korçë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:34 Makina , Korçë

E class 220 cdi

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:28 Makina , Korçë

E 220 cdi

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:22 Makina , Korçë

Mercedes Benz C 220 CDI

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:12 Makina , Korçë

Shitet Mercedez Benz 200 Kompresor

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:12 Makina , Korçë

Shitet Okazionn Benz W204��

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:19 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C Class 230 Kompressor ����✅

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Makina , Korçë

❌SHITET C220 CDI/AUTOMAT/VITI 2006/228.000 KM❌����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S350 CDI BlueEFFICIENCY ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 Makina , Korçë

Mercedes E 350 CDI 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03 Makina , Korçë

Shitet E class 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:19 Makina , Korçë

Cls 320 CDI

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Mercedes E200

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

✅ML 320 CDI 4 MATIC✅ ������

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 Makina , Korçë

Mercedes-Benz ML350 Bluetec

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:46 Makina , Korçë

Shitet Mercedes Benz B 200

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:39 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 CDI EVO AUTOMAT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:40 Makina , Korçë

Mercedes Benz CL500 Benzin Gaz

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:32 Makina , Korçë

SHITET BENC KARAVAN SUPER GJENDJE

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:16 Makina , Korçë

Mercedes-Benz s-class 2008 okazion

7 920 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:16 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 AMG 2012

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:13 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:13 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG ⛽️ Gas& Benzine

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:51 Makina , Korçë

Mercedes Benz - ML 320 CDI 4MATIC

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:51 Makina , Korçë

Mercedes c class 220

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Mercedes Benz E 200 cdi Elegance

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Mercedes B 170 Benzine ��AUTOMATIK��

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Mercedes A 160 cdi AUTOMATIKE

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Mercedes C 180 Kompresor

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:33 Makina , Korçë

Mercedes benz

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:33 Makina , Korçë

MERCEDEZ BENZ- ML 350 BLUETEC

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:24 Makina , Korçë

Mercedes w124

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:38 Makina , Korçë

Mercedes Vito

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:41 Makina , Korçë

Mercedes

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:38 Makina , Korçë

Mercedes Benz E 320 CDI 2007 Evo

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:38 Makina , Korçë

Mercedes Benz E 250 Nafte, Avantgarde

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione