Publikuar: Maj 14 2023 04:33

Mercedes c class 220

EUR

Publikuar: Maj 14 04:33
Shikime: 4
Mercedes Benz C Class 220 CDI

• Motorr 220 EVO
• 230.000 km origjinale
• Kambio automatike C/S
• Viti i prodhimit 2006
• Pilot automatik
• Sedilje me ngrohje
• Sedilje elektrike
• Disqe 16 + goma te reja
• Navi/CD/Aux

Makina eshte e sapoerdhur nga Gjermania, ne gjendje perfekte dhe km origjinale me garanci. Dogane e paguar, gati per targa.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696416906

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione