Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C-Class Të gjitha në Korçë

C 160 , 1
C 180 , 162
C 200 , 295
C 220 , 525
C 230 , 17
C 240 , 17
C 250 , 51
C 270 , 44
C 280 , 5
C 30 AMG , 4
C 300 , 39
C 32 AMG , 3
C 320 , 8
C 350 , 1
C 63 AMG , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:56 Makina , Korçë

Mercedes-Benz c280 benzine

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:28 Makina , Korçë

Shitet Benz C220 ⚜️��

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:24 Makina , Korçë

Mercedes Benz C 240 Avantgarde BENZINE

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:21 Makina , Korçë

Mercedes C 180 Kompresor

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:21 Makina , Korçë

Mercedes Benz C 180 DIESEL Avantgarde

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:17 Makina , Korçë

Mercedez Benz Okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:07 Makina , Korçë

Mercedes Benz C220 CDI Look AMG Viti 10/2011 Diesel 2.2

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:24 Makina , Korçë

C250 V6 Benzin Gaz 2007 Automat 7G

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:42 Makina , Korçë

SHITET

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 13:22 Makina , Korçë

Benz cklass

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:45 Makina , Korçë

SHITET

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 09:17 Makina , Korçë

❌SHITET C180 KOMPRESSOR/VITI 2005❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 21:54 Makina , Korçë

Shitet

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 19:01 Makina , Korçë

SHITET

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Qer 12:19 Makina , Korçë

SHITET

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Qer 21:56 Makina , Korçë

SHITET

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Qer 18:26 Makina , Korçë

Mercedes Benz C250 ����

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 12:13 Makina , Korçë

AMG//63 Mercedes-Benz C Class

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 11:42 Makina , Korçë

SHITET

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Qer 10:49 Makina , Korçë

SHITET

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Qer 18:00 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG ⛽️ Gas& Benzine

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 15:06 Makina , Korçë

SHITET

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Qer 13:28 Makina , Korçë

Okazion

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Qer 12:27 Makina , Korçë

C220 cdi

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 21:53 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 CDI FACELIFT 2005 ����

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 20:08 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C Class 220 EVO

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 19:17 Makina , Korçë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 13:20 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR AUTOMAT FACELIFT ������

5 220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Maj 18:54 Makina , Korçë

Mercedes Benz C220 CDI

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Maj 11:15 Makina , Korçë

Shitet 180 kompressor

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 17:01 Makina , Korçë

mecedes 1.8 kompresor

55 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 17:55 Makina , Korçë

SHITET SUPER GJENDJE 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 16:49 Makina , Korçë

SHITET OSE NDERROHET MERCEDES BENZ AVANTGARDE C-220 NAFTE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 19:15 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C Class 220

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 07:29 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C220 CDI EVO 2006 ����

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 07:10 Makina , Korçë

benz c180 compressor benzin/gaz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 19:11 Makina , Korçë

Benz

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 07:09 Makina , Korçë

C class

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 23:04 Makina , Korçë

C class

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 15:41 Makina , Korçë

M.Benz C180 Benzine/Gaz

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 16:04 Makina , Korçë

C class 220 automat

4 800 EUR

14 Maj 16:33 Makina , Korçë

Mercedes c class 220

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 13:59 Makina , Korçë

mecedes 1.8 kompresor

55 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 16:27 Makina , Korçë

mercedes c180 benzin gaz

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 23:29 Makina , Korçë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 00:42 Makina , Korçë

Mercedes-Benz 220 Automat

540 EUR

06 Maj 22:45 Makina , Korçë

W202 mercedes

2 200 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 16:03 Makina , Korçë

Mercedes Benz C Class 220 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 17:56 Makina , Korçë

��MERCEDES C220 VITI 2007��

7 000 EUR

30 Pri 13:05 Makina , Korçë

Mersedes Benz

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione