Mercedes | Korçë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 2439
BMW , 11
Opel , 7
Toyota , 5
Nissan , 4
Ford , 4
Audi , 4
Chrysler , 3
Smart , 3
Mazda , 2
Seat , 2
Fiat , 2
MINI , 1
Suzuki , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Honda , 1
Renault , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori Makina,ose vendndodhje Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:38 ,

Passat 1.9 tdi 4x4 viti 99 Mundesi ndrimi

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:32 ,

Mercedes-Benz C230 ✅✅benzine/gaz

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:31 ,

✅Mercedes-Benz C200 Kompressor benzine/gaz✅

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:29 ,

✅Mercedes-Benz E200 benzine/gaz✅

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 ,

Mercedes benz c180 compresor manuale sport edition

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:25 ,

Mercedes benz c220 cdi manule viti 2002

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:25 ,

MERCEDES-BENZ C-CLASS W203 EVO MANUAL NAFTE 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:24 ,

MERCEDES BENZ CLK 200 BENZIN GAZ VITI 2000 MANUAL

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:23 ,

MERCEDES-BENZ C-CLASS W-203 AUTOMATIKE 220 NAFTE

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:22 ,

Mercedes benz vito 111 220 CDI manual viti 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:22 ,

Mercedes evo 220 okazion

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:21 ,

OKAZION Mercedes benz E-class 200 BlueEfficiency automatik

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:12 ,

❌SHITET E-CLASS 240*AVANTGARDE*/BENZINE+GAZ/AUTOMAT/❌

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 ,

SHITET E200 kompressor AUTOMAT/208.000 KM/VITI 12/2003❌����

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0i *AVANT*/AUTOMAT/175.000KM❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:10 ,

❌SHITET OPEL MERIVA 1.6/VITI 2008/MANUAL/167.000 KM❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:10 ,

❌SHITET Renault Kangoo 1.5 tdci/VITI 2002/MANUAL❌

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:02 ,

Mercedes Benz E350 cdi 2010 AMG-Line FULL/nderrohet

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 ,

Mercedes Vito

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:49 ,

Mercedes E350 Avandgard coupe ✅ 130 mije km✅

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:48 ,

Mercedes c180 2006 kompressor ✅74 mije km ✅

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:48 ,

Mercedes c220 diesel

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 ,

Mercedes C 220 blueEFFICIENCY 10/2009

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

Mercedes-Benz E350 avantgarde look AMG

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:47 ,

Audi A6 3.0 (204 hp) viti 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 ,

VW Polo 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:33 ,

MERCDES BENZ E 220 CDI FULL OPTION 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:32 ,

MERCEDES W204 VITI 2009 MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:24 ,

Mercedes Benz E Klasse 200 benzine Avangard kompresor

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:12 ,

❌OKAZION GOLF 5 1.4 BENZIN + GAZ ( PRINS ) ����❌

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:11 ,

MERCEDES-BENZ OKAZION C180 KOMPRESOR AUTOMAT ����

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:10 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:10 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 ,

❌MERCEDES-BENZ C200 CDI EVO 2005 FACELIFT ����❌

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:09 ,

Toyota Corolla Verso

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:58 ,

Mercedes CLS 320 CDI

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:38 ,

❌OKAZION MERCEDES-BENZ A170 BENZIN + GAZ ����❌

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:27 ,

❌SHITET C300 4MATIC*AMG-edition/VITI 2013/AUTOMAT❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:20 Dyqani ,

Autobus Mercedes Benz Daimler Chrysler

9 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:16 ,

Mercedes benz E 220 cdi

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:58 ,

C klas 220 CDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 ,

Mercedes Benz E220 dizel 2006

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 ,

E CLAS 220CDI EVO

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:06 ,

Mercedes Benz C220 Evo Automat 2006 Super Gjendje

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:16 ,

Mercedes Benz E220 CDI Avantgarde FULL FULL

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:44 ,

Mercedes benc 212

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:55 ,

Mercedes benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 ,

���� Okazion ✅✅ Shitet BMW 320d ✅✅

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione