Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Land Rover Range Rover Evoque Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Land Rover Range Rover Evoque | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 18:55
Linku:
Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque 2014

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Panorama, 2.0 Gas-Benzin, Mundsi Ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

2020 RANGE ROVER EVOQUE SE

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:39
Linku:
Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Shkodër

RANGE ROVER EVOQUE 2013/ PANO/ 2.2 SD4/ SWIS

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 10:25 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Panorama, 2.0 Gas-Benzin, Mundsi Ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte 2012 Dynamic

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:14 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

��2014 - RANGE ROVER EVOQUE PURE 2.2 SD4

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

��2013 - RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC 2.2 SD4

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:13 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

Shitet Range Rover Evoue 2.2 naft automat

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:12 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evogue naft 2.2 Automat 16500 mij euro

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:08 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

2014 - RANGE ROVER EVOQUE PRESTIGE 2.2 SD4

17 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Luxury

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

2020 RANGE ROVER EVOQUE SE

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque Dynamic Premium

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:23 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Land Rover ▫️Range Rover Evoque ▫️2.2 TD4 150cv

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:41 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE-13 PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:31 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Okazion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:20 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

����Range Rover Evoque 2.2 diesel DYNAMIC (Zvicra)����

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:17 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

RR Evoque 2016 (Zvicra)

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:12 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitettt 18000

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:46 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Land Rover Range Rover Evoque 2.2 Td4 Dynamic Full Option

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:40 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE 2.0L -13 MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:36 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet Range Rover Evoque 2013

18 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 04:29 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque 2.2 diesel (Dynamik drive )

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Evoque DYNAMIC 2.0 BENZINE-GAZ

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:31 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Shkodër

Range Rover EVOQUE 2013

5 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:54 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet Range Rover Evoque

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:15 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE 2018 200TD �� EUROPE ��

25 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:58 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque (R-Dynamic)

47 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:53 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:08 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Evoque

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:54 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic 2012 / Whats'up

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:29 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Shitet Range Rover Evoque

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:42 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:27 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC 2.2 SD4 FULL OPTION!

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:20 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

������������Range Rover Evoque 2,2Sd4. R dinamic

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:17 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque ����

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:08 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

U shit✅Range Rover Evoque SD4 ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

RENG ROVER evogue

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:45 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet rang rover Evoque 2016

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:55 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque 2.2d SD4 Prestige

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet Range Rover Evoque ne super gjendje

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:08 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

LAND ROVER EVOQUE

24 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:46 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

������������Lande Rover Evoque

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:04 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range rover Evoque

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:17 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

2016 RANGE ROVER EVOQUE 2.0 NAFTE

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:44 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover me qera. luxury car rental albania tirana

75 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:39
Linku:
Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Shkodër

RANGE ROVER EVOQUE 2013/ PANO/ 2.2 SD4/ SWIS

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:21
Linku:
Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Shkodër

RANGE ROVER EVOQUE 2013/ PANO/ 2.2 SD4/ SWIS

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:20 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

❗️Range Rover Evoque❗️

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Land Rover Range Rover Evoque | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione