Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pa dogan - Makina Të gjitha në Kukës

Audi , 65
BMW , 63
Ford , 39
Opel , 36
Škoda , 23
Peugeot , 14
Renault , 10
Fiat , 9
Nissan , 7
Citroën , 6
Jeep , 6
Seat , 5
Toyota , 4
Hyundai , 4
Smart , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
Volvo , 2
Porsche , 2
Buick , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Bugatti , 1
Honda , 1
GMC , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa dogan ,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pa dogan Të gjitha | Makina | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

VW GOLF 5 1.9 TDI 2004 PA DOGAN EURO 4

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kukës

GOLF5+ 1.9TDI���� OKAZJOOOON!!!!

3 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 Avant 35 TDI Hybrid 12/2019 Pa Dogan

18 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 19:07 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kukës

SKODA OKTAVIA 2.0 VITI 2010 AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 19:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kukës

GOLF 5 PLUS MANUAL PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 19:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

OKAZION 2400€ PA DOGANGOLF 5 MANUAL ISAPO ARDHUR 2008

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 18:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Touran 1.9 Automat ����������������

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 18:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Kukës

B Class 200 Automat ��������

5 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 13:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 5 GTI DSG AUTOMAT 2.0 FSI TURBO PADOGAN

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 18:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

TOURAN 2.0 KAMBIO AUTOMATIK PA DOGAN

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 21:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 5 GT 2.0 Automat 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 20:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Tauran 1.9 Automat 2008

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 13:29 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 2.7 Dizel Automatik pa Dogan

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 15:34 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

AUDI A4 2.0 190PS QUATTRO 2019

17 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 13:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Vw Caddy MAX 1.6TDI 2011 PA DOGAN

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Shitet golf 5 manual

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kukës

Pasat 2008 e gatshme per dogan

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 19:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

shitet. golf 6. automatik

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 07:13 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kukës

Audi Q7 3.0 TDI Viti prodhimit 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 09:12 Makina  ·  BMW  ·  523  ·  Kukës

BMW M 523i 3.0 F10 ����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Pri 09:11 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Kukës

BMW 530d automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 09:11 Makina  ·  BMW  ·  745  ·  Kukës

BMW 745i 4.4 V8

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 22:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Shitet golf 5 2.0 Dizel Viti 2005 Pa Dogan i sapo Ardhur Te

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 00:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Mercedes Vito 111CDI 2009 Pa Dogan

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 23:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Sprinter 312 Pa Dogan

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 18:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Kukës

MERCEDES E250 2.2CDI “4 MATIK” AUTOMATIK-VITI 2014-

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 19:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Kukës

Shitet Mercedes-Benz E350 pa dogan

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 18:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Kukës

Passat cc 2,0 Automat 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 17:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kukës

VW PASSAT 2.0 TDI DSG-AUTOMATIK-R-LINE-4 MOTION- VITI 12:201

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 21:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Kukës

Mercedes E 280 Elegance 2006 Panorama

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 18:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

GOLF 6 plus 1.6 TDI 2010 GJENDET NE KOSOSVE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 00:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

Audi A6 2.4benzin euro4

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 22:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Kukës

Mercedes E200 CDI

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 02:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG PA DOGAN EURO 4

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 18:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 6 2.0 Manual 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
22 Mar 18:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kukës

Tiguan 2.0 Automat 2009

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
22 Mar 18:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kukës

Tiguan 2.0 Automat 2009 full opsion

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
22 Mar 18:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kukës

Pasat 2.0 Manual i 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
22 Mar 18:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

Audi A6 3.0 quatro Automat 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
22 Mar 18:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Tauran 1.9 Manual 2005 7 vende

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
22 Mar 18:40 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Kukës

Ford S Max 2.0 Automat 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
22 Mar 07:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 5 1.9 Manual 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
22 Mar 07:41 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Kukës

Pasat cc 2.0 Automat 2010

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
21 Mar 21:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Kukës

Okazion evo 320 avangard 2007

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 16:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Kukës

Sharan 2.0 Manual 2008

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
20 Mar 19:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Vw caddy 1.6 Life TDI viti 2014 pa dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 16:46 Makina  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Kukës

Škoda superb

123 454 321 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 03:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes c clas

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 19:12 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

Ford transit costum 2.2 disel 2014

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 17:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kukës

0696244002

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa dogan | Të gjitha | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione