Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford - Makina Të gjitha në Korçë

Ford , 1069
Audi , 8
Toyota , 7
BMW , 7
Fiat , 5
Nissan , 3
Seat , 2
Volvo , 2
Chevrolet , 2
Opel , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Peugeot , 1
Lincoln , 1
Smart , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ford Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shiten pjese per clk w208 2.0 benzine Kompresor viti 2000

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:53 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

AUDI A6 2.4 BENZIN AUTOMAT ����

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

C200 KOMPRESOR AUTOMAT FACELIFT ����

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Korçë

OKAZION BMW SERIA 5 MODEL FACELIFT 2008 ����

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

✅ Golf 5 ✅1.4 Benzin ekonomik ✅ Letra e paguara per 1 vit

3 390 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C180 Kompressor ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E200 Kompressor����

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

���� Volkswagen Golf V Plus DSG ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

SHITET VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 NAFTE MANUALE VITI 2004 NE LEJE

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E220 CDI EVO ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����MERCEDES C180 KOMPRESSOR AUTOMAT����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

����Mercedes E200 Kompressor Benzine+Gaz����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:25 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5

1 234 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf viti 2013��2.0 nafte full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:07 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Korçë

Shitet ford focus 1.8

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 13:53 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Korçë

Nissan Navara 2.5 OKAZIONNN

10 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:54 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Korçë

❌ TOYOTA AURIS 1.4 ❌

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Korçë

��Mercedes Benz��

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 20:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Clk w208 2.0 benzin-gas ne leje. Viti 2000, manual.

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 19:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet volksvagen golf 5 manual 1.9 nafte 2007 letra nje vit

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 22:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����Mercedes Benz C180 Kompressor Automat����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
19 Pri 18:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 350 4matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 18:57 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 avantgarde amg

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

75 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

12 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 18:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Pri 09:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Korçë

Mercedes E class 250 Bluetec

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 18:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Korçë

����❌SHITET C230 KOMPRESSOR(MOTORR 1.8)/AUTOMAT❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 16:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Korçë

����❌SHITET KARROTREC SPRINTER 270 CDI/AUTOMAT/VITI 2005❌��

15 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 16:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

����❌C200 KOMPRESSOR/AUTOMAT/VITI 2005/155.000 KM❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 16:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

����❌SHITET C220 CDI/AUTOMAT/VITI 2005❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 18:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

✅Mercedes-Benz C180 KOMPRESSOR

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

✅Okazion‼️Mercedes-Benz E200 BLUEEFFICENCY 2011 Automat

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 18:15 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

Audi A6 3.0 TDI quattro MATRIX

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 18:14 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Korçë

✅Smart ForTwo 1.0 mhd Eco Automat facelift 2008

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 20:16 Makina  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Korçë

nissan terrano

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 12:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz Cls Black Series Amg full opsione

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 13:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Korçë

����Mercedes Benz A-Class 200 ����

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 09:53 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Korçë

Ford Fiesta C-Max

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 08:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

✅Volkswagen Golf V 1.6 Automat

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 09:21 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Korçë

Ford Focus

111 111 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 08:38 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Korçë

OKAZION Ford Focus 1.6 nafte

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 20:59 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Korçë

Shitet ford

3 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 03:26 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Korçë

Ford fusion 2002 1.4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 01:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Korçë

Shitet ford focus

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 14:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 5 gjermania dogan + karta 1 vit

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 14:27 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Korçë

Toyota yaris 2012 1.4 naft automat shum ekonomik

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 23:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Korçë

Shitet Ford Focus

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione