Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes benz - Makina Të gjitha në Elbasan

Mercedes-Benz , 3919
Audi , 67
BMW , 20
Toyota , 3
Fiat , 3
Chrysler , 2
Opel , 2
Jaguar , 2
Citroën , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Seat , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Saab , 1
Smart , 1
Ford , 1
Renault , 1
Aixam , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes benz,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mercedes benz Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 18:00
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

X5 2013 3.0

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi A6 BiTdi ��

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Audi A7 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Accord  ·  Elbasan

✅️ Honda Acura Rdx Luxury ✅️

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes CLA 220 ✅️

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 11:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

✅️ Bmw X6 ✅️

35 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes CLA 220 ✅️

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

✅️ Porsche Cayenne ✅️

67 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Elbasan

✅️ Mercedes B250 ✅️

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw 520d ��

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Elbasan

�� Jaguar F-Pace ��

29 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Audi A7 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi A6 BiTdi ��

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

�� Bmw X5 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

Audi A8

17 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Benz E220 ✅️

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

✅️ Honda Ridgeline ✅️

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Mercedes Benz /1.8 Benzin Gaz /2008/Automat

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

✅️ Audi Q5 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Accord  ·  Elbasan

✅️ Honda Acura Rdx Luxury ✅️

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Shitet bllok motori mercedes w203 w204 r171

400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Elbasan

SHITET BENZ GLK - CLASS

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Elbasan

❇️ Mercedes-Benz A Class❇️

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

✅️ Jeep Grand Cherokee Summit ✅️

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E KLAS 220 AUTOMAT 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 AUTOMAT

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ ML 320

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Elbasan

SHITET MB E KLAS 550 AUTOMAT BENZINE COUPE

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Elbasan

Mercedes- Benz A180 CDI

3 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Elbasan

R Class 320 CDI NDERROHET����

5 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Elbasan

�� Mercedes Benz E350 CDI �� Shitet/nderroher

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

Mercedes-Benz C300 4matic

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 45 AMG  ·  Elbasan

GLA 45 AMG’

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 22:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

BENZ C 300 4 Matic 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 280  ·  Elbasan

❌Mercedes Benz 280 Benzine ❌

6 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Benz C204

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Benz 204

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Elbasan

B klas

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 20:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

C180 Benzin

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Benz W211 220 Automat

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

E Class 220CDI

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:32 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

����Toyota yaris 1.4 nafte����

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Elbasan

Mercedes Benz Glk 250

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Shitet Mercedes Benz c220

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Elbasan

Mercedes Benz Eclass evo 320 cdi okazion

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

W203- SPORT EDITION/C220 CDI !!!

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Mercedez Benz E 220 CDI AUTOMAT 2011

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Mercedes Benz 204 C 220 CDI AMG LINE 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Elbasan

�� Sapo erdhi❗️Mercedes-Benz B class 2013 Automar 180 CDI��

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 13:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Okazion C class 200CDI ����Mundesi Nderrimi

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Mercedes Benz GLK (Full Option)

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 12:49 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Okazion Toyota Yaris 1.4

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes benz | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione