Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Chevrolet Captiva - Makina Të gjitha në Durrës

Chevrolet , 35
Ford , 29
Audi , 9
Toyota , 9
BMW , 6
Opel , 4
Mazda , 3
Peugeot , 3
Porsche , 3
Fiat , 2
Hyundai , 2
Nissan , 2
Smart , 2
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Kia , 1
MINI , 1
Renault , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Chevrolet Captiva,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Chevrolet Captiva Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ w212 E CLASS E350 212 AMG PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 23:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Dje 23:42 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

Shitet Fiat Panda viti 2009 i sapo ardhur nga Gjermania����

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Shitet E Class w211 ������������

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 6 Gaz-Benzin i sapo ardh nga Gjermania ��������

6 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class w203 viti 2007 i sapo ardh nga Gjermania

4 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:57 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Durrës

SHITET Fuoristradë Chevrolet Captiva 2007 benzinë gaz

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ w212 E CLASS E350 212 AMG PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:16 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Audi A7 3.0 nafte me dogane , Sapo ardhur nga gjermania !

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:16 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Durrës

Mini Cooper CountryMan SD ardhur nga gjermania

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

Mercedes S350d Lungo 2014 Diezel

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:15 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Audi A7 Sline

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 7 Look Gtd 2.0 Nafte 2015

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:15 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 2.0 Diezel Automatik ardhur nga gjermania

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Durrës

Mercedes Benz E550 Amg

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:15 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Durrës

Bmw 750Li 2016

34 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:14 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

Bmw X5 Facelift 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

Mercedes Benz E250. 1993 Automatik

5 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:14 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyundai Santa Fe 2.0 nafte 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:14 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Durrës

Land Rover Discovery

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:14 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Durrës

Cadillac Escalade Benzin Gaz

16 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:14 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne GTS

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:14 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Durrës

Range Rover Vogue Autobiography

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:14 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Durrës

Porsche Panamera 4S

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 00:09 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Durrës

Toyota Verso

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 23:50 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 20:31 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus 1.6 automat

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 19:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 2.0 nafte

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 14:41 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Shitet okazion Fiat Bravo

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 20:46 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport 3.0 Diezel

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
11 Qer 11:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

E250 Bluetec AMG Line

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 21:21 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Defender  ·  Durrës

Land Rover Defender per terren malor

30 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
10 Qer 12:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat 2.0 SEL 2014 Okazion

9 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 10:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat SEL 2.0 Tdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 00:00 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT 2013 4X4 ��������

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 22:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus 2.0 benzine automar super gjendje

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 19:31 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT 4X4 2012��������

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 19:10 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MIRSUBISHI L200 2.5 NAFT 2013 4X4 ��������

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 18:16 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Durrës

SQ5, 2018 Mundesi nderrimi

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 08:34 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Durrës

Jaguar Xj 2.7 nafte okazion

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
02 Qer 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

e class super gjendje 270 naft 263 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 01:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

263 mi km e mbajtur per merak super gjendje e class

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

E clas look amerike super full start stop lev 260 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 16:19 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Durrës

Peugeot 207

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 15:54 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Durrës

peugeot 207

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 11:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 CDI SPORT EDITION VITI 2007 FULLOPTION

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford fusion super gjendje 10/10

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 02:08 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Shitur flm merrjep

1 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 02:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 2.0GTD NAFT Super gjendje gatshme per cdo prov

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 16:51 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Durrës

CHEVROLET CAPTIVA- WHATSAPP 0683077267

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 01:06 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

����Audi Q5 3.0 nafte����

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Chevrolet Captiva | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione