Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mundesi nderimi - Makina Të gjitha në Berat

Audi , 103
Opel , 29
BMW , 18
Ford , 7
Renault , 6
Fiat , 3
Jaguar , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mundesi nderimi,kategori Makina,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mundesi nderimi Të gjitha | Makina | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:43 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Berat

Okazion

5 310 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:54 Makina  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Berat

Jeep Compas 2.2 nafte mundesi nderimi

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 20:34 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Berat

Okazion Discovery 2.5t

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 20:00 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Berat

Okazion Ford Cmaks 2.0 Nafte Titanium

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 12:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Shitet +Nderim 0697510711

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 11:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Shitet +Nderim 0697510711

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 13:01 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Berat

Bmw e36

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 17:52 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Berat

Bmw Seria 730

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 20:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Berat

Okazion GLE350 viti 2016

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 11:58 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

✅SHITET AUDI A6

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 20:45 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

✏️SHITET AUDI A6

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 17:26 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Berat

Nissan Qashqai+2

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 18:08 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Berat

✏️AUDI Q5

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 20:40 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Berat

Shitet ose nderohet +/=

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 10:06 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Berat

bmw e36 cabrio

5 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 18:47 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Berat

Shitet +Nderim 0697510711

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 18:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Berat

Mercedes Benz CLA 250 -15

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 10:49 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 TDI (I DISKUTESHEM DHE MUNDESI NDERIMI)

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 14:50 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 TDI (I DISKUTESHEM DHE MUNDESI NDERIMI)

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Shk 15:11 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Berat

Shitet +Nderim 0697510711

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 18:46 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Berat

✅AUDI Q5✅

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 20:23 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Berat

Shitet +Nderim 0697510711

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 11:39 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Berat

Nderohet me makine benzin -gas

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 14:43 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Berat

Shitet +Nderim 0697510711

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 06:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Berat

MERCEDES BENZ-E250 CDI 4MATIC

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 07:53 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Tet 10:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Berat

✅MERCEDES BENZ-E250 CDI 4MATIC ✅

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 14:24 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Berat

Audi A3 2.0 naft Sline (i diskutueshem) mundesi nderimi

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Berat

Shitet Benz E270 Avangarde !

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 15:18 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Berat

audi a3 sportback

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 08:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Berat

Mecedes Benz E240

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 22:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Berat

Mercedes Benz E 250 dizel avangart Automatik viti 2010

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 16:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Berat

Mercedes Benz E 250 dizel avangart Automatik viti 2010

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Berat

Shitet mercedez Benc E 250 nafte Avangart automat viti 2010

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 09:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Berat

Mercedes Benz E 250 dizel avangart Automatik viti 2010

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 18:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Berat

shes

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 16:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Berat

shes

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 13:29 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Berat

Shitet + Nderim

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 13:38 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Berat

Shitet + Nderim 0697510711

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 15:46 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Berat

Shitet + Nderim

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 18:37 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Berat

Shitet + Nderim

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 22:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Shitet mercedes benz c class 220

3 700 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 22:52 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Berat

Shitet + Nderim

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 18:11 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Berat

Shitet + Nderim

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 19:11 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Berat

Shitet + Nderim

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 12:41 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Berat

Shitet + Nderim 7

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 20:10 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Berat

Shitet + Nderim

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 21:11 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Berat

Shitet + Nderim

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 19:18 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Berat

Shitet + Nderim

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 22:14 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Berat

Shitet + Nderim

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mundesi nderimi | Të gjitha | Makina | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione