Seat Altea XL

Shitet nga: Beti 06 Gush 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Seat Altea XL
Kambio Automatike,kilometrat 95000
Radio,cd,usb+sistem audio
Disqe Alumini,
I blere me 0 km tek Porsche Albania Dhe te gjitha sherbimet I jan bere tek Porche Albania
Per me shum info kontaktoni ne nr 0692096444
6500 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim