Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 310
Aixam , 71
Alfa Romeo , 182
Alpina , 38
Artega , 33
Audi , 10106
BAIC , 16
Bentley , 27
BMW , 5233
Bugatti , 26
Buick , 9
Cadillac , 43
Chevrolet , 342
Chrysler , 33
Citroën , 755
Corvette , 9
Dacia , 117
Daewoo , 4
Daihatsu , 5
DeTomaso , 2
Dodge , 57
Ferrari , 26
Fiat , 1374
Ford , 2953
GMC , 29
Grecav , 2
Honda , 92
Hummer , 5
Hyundai , 997
Infiniti , 23
Isuzu , 7
Jaguar , 161
Jeep , 351
Kia , 225
KTM , 6
Lada , 2
Lancia , 83
Land Rover , 1935
Landwind , 1
Lexus , 54
Lifan , 8
Ligier , 2
Lincoln , 19
Lotus , 2
Maserati , 63
Maybach , 10
Mazda , 164
Mercedes-Benz , 17649
MG , 16
MINI , 198
Mitsubishi , 198
Morgan , 2
Nissan , 873
NSU , 3
Opel , 1177
Peugeot , 683
Piaggio , 10
Porsche , 833
Proton , 2
Renault , 594
Rover , 122
Saab , 3
Seat , 278
Škoda , 514
Smart , 298
Ssangyong , 10
Subaru , 45
Suzuki , 67
Talbot , 1
Tata , 46
Tesla , 22
Toyota , 1298
TVR , 16
UAZ , 6
VW Volkswagen , 10962
Volvo , 894
Wartburg , 6
Wiesmann , 3
Yugo , 13
Zastava , 22

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 00:46
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2014 Cla 250 4Matic

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:57
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 quattro

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 17:48
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

GLE COUPE 350 Amg Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
28 Nën 03:16
Linku:
Makina , Lezhë

AUDI A5 SLINE

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:46
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BENZ E250 CDI 4 MATIC - 2014 - CEL: 0692126959

16 690 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 01:37 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA CAMRY AUTOMAT BENZIN GAZ VITI 2014 NDERROHET

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:36 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TRANSIT LUXURY FULL OPTIONS ZVICRA NDERROHET

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:36 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2012 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:36 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN NDERROHET

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:36 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI BLUEMOTION MANUAL 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:36 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TURNEO 1.6 NAFTE 2015 ZVICRA FULL OPTIONS NDERROHET

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:36 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:34 Dyqani Makina , Tiranë

✅ SHITET AMJENTI 170 m2 ✅ ILIRIA DURRES PLAZH

175 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:34 Dyqani Makina , Tiranë

�� RANGE ROVER & BMW �� PJESE.KEMBIMI.SHEHU ��

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:33 Dyqani Makina , Tiranë

�� BMW & Range Rover �� PJESE.KEMBIMI.SHEHU ��

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:33 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TRANSIT 2.2 NAFTE 2014 ME 9 VENDE ZVICRA

13 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:33 Dyqani Makina , Tiranë

VW SHARAN 2012 ME 7 VENDE ZVICRA

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:33 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� Range Rover Sport Autobiography 3.0 Diesel Full

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:33 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Diesel AmG Line / Automat 9G

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:33 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� Audi A7 SportBack / Automat / Full Option

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:32 Dyqani Makina , Tiranë

��SHITET�� Audi A7 SportBack 3.0 Diesel / Automat/ Quattro

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:32 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel EcoNetix / Manuale

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:32 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C300 4 Matic

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 01:32 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET OKAZION ��Chevrolet Captiva 2.0 Diesel 4x4 Automat

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:31 Dyqani Makina , Tiranë

��PJESE KEMBIMI OKAZION ��BENZ / FORD /TOYOTA /MINI / Mazda

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:31 Dyqani Makina , Tiranë

�� PJESE.KEMBIMI.SHEHU �� RANGE ROVER & BMW ��

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:31 Dyqani Makina , Tiranë

✅ SHITET OKAZION ✅ Chevrolet Captiva 2.0 Diesel Automat 4x4

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:31 Dyqani Makina , Tiranë

�� PJESE.KEMBIMI.SHEHU �� BMW & Range Rover

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:31 Dyqani Makina , Tiranë

�� PJESE.KEMBIMI.SHEHU �� BMW & RANGE ROVER

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:29 Makina , Tiranë

Bmw 535 Diesel

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 01:29
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

��OKAZION�� Volkswagen Tuareg 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:26 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 01:24 Makina , Tiranë

Okazion! Range Rover Evoque Prestige

16 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:23 Makina , Tiranë

Mazda 3 Skyactiv D

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:22 Makina , Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:14 Makina , Tiranë

J 2012

59 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:13 Makina , Tiranë

SHITET AUDI Q7 2017����

47 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:09 Makina , Tiranë

SHITET AUDI Q7

47 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:07 Makina , Tiranë

Shitet AUDI Q7

47 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:00
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat 500

7 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:59 Makina , Tiranë

BMW 320D F30 FACELIFT 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:59 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5 520d Look M5 -12 Super ekonomike! Okazion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:58 Makina , Tiranë

AUDI A5 35TDI QUATTRO

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:57 Makina , Vlorë

��Passat B7 2013 .2.5 gaz/benzin

8 899 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:49 Makina , Tiranë

Shitet

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:48
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Audi A6 2017

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:48
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K TIKTOK FOLLOWERS 40€

40 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:48
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:48
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:48 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Volswagen Tiguan 2.0 TSI + Gaz

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Shitet audi q8

57 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x6

87 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 m50i

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x7

90 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione