Chevrolet Camaro 11 SUPER MJET 18000 euro

Shitet nga: xxxx 11 Jan 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Camaro
Chervolet Camaro , Viti prodhimit Fundi 2011 me 105.000 km origjinale , sallon shume te paster , kamio automatik ,marsha ne timon , klima , disqe alumini 20 goma te reja , hapje mbyllje qendrore , cd player ,, shume i shpejt dhe i sigurt ne rruge , me te gjitha sherbimet e sapo bera , letra te gjitha te paguara , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Telefonata vetem nqs je i interesuar vertet jo kurioz
Cmimi-- Okazion per pak dit i diskutueshem nuk ndrrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim