Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Camaro

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chevrolet Camaro | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:17 ,

CHEVROLET CAMARO

16 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Maj 11:46 Dyqani ,

Chevrolet CAMARO 6.2 BENZIN PERFORMANC 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 11:34 Dyqani ,

Chevrolet Camaro Full body kit ZL1

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 11:30 Dyqani ,

Chevrolet Camaro SS

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Mar 15:05 Dyqani ,

Chevrolet Camaro

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Mar 15:05 Dyqani ,

Chevrolet Camaro

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Mar 21:48 ,

Okazion "Chervolet Camaro 2016"

1 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 22:21 ,

Shitet Chevrolet Camaro

16 500 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Shk 03:59 ,

Chevrolet Camaro RS

17 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Jan 17:13 ,

Chevrolet Camaro RS

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Jan 21:17 ,

Chervolet-Camaro

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Jan 15:02 ,

SHITET

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Dhj 18:03 ,

SHITET

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Nën 13:01 ,

shitet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Sht 20:22 ,

Mankin

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Gush 13:48 ,

Shitet Chevrolet Camaro ��

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Shk 12:15 ,

Chevrolet Camaro RS

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Tet 10:14 ,

Camaro SS

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Sht 13:02 ,

Chervolet camaro okazionn

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 18:16 ,

SHEVROLET CAMARO SS

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Gush 18:28 ,

Chevrolet Camaro

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Shk 16:12 ,

Shitet

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 11:17 ,

Chevrolet Camaro

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 13:46 ,

Shitje

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Dhj 09:46 ,

Chevorlet camaro benzine 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 14:23 ,

Chevrolet camaro 2011 OKAZJON

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Korr 15:29 ,

Chevrolet Camaro

29 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Korr 10:36 ,

Chevrolet camaro 3.6 benzin (Nderrohet)

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Qer 13:40 ,

Shitet Chevrolet Camaro 3.6 benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Nën 23:35 ,

Chevrolet camaro

17 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Tet 13:46 ,

chervolet camaro

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 13:14 ,

Camaro ss

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Gush 17:50 ,

Chevrolet Camaro LT 2016 All black

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Nën 22:25 ,

Blej makina gjithave llojeve me lek n dor

1 000 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 15:55 ,

Shitet ose nderrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Pri 20:02 ,

Chevrolet Camaro LT

27 870 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 20:58 ,

Chevrolet Camaro benzin

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Jan 16:36 ,

Chevrolet Camaro 11 SUPER MJET 18000 euro

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Jan 12:29 ,

Chevrolet Camaro benzin

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
31 Tet 18:41 ,

makin

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Tet 21:27 ,

Chevrolet Camaro benzin

350 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Mar 22:58 ,

Chevrolet Camaro SS -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Mar 15:10 ,

Chevrolet Camaro rs -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Jan 11:52 ,

Camaro 1997 shitet dhe nderrohet..

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chevrolet Camaro | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione