X5 3.0 super gjendje

Shitet nga: mandi 11 Qer 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: X5 M
BMW X5 3.0 sd BITurbo
Full extra // tavan xhami // xeno bi xeno //
kamera , sensor parkimi // sedile lekur dhe me ngrofje //
super gjendje xhenerike dhe motorike // nota mir : km ORIGJINALE .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim