Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | X5 M

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW X5 M | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:10 Dyqani ,

Auto City - BMW X5 M,2017, 575HP ���� ����

52 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Qer 15:57 Dyqani ,

BMW X5 LOOK

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Qer 15:50 ,

SHITET BMW X5 M-PACKAGE x-Drive

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 11:13 ,

Shitje

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 07:45 ,

SHITET BMW X5.NAFT2010.290kf.full.16.500€

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Qer 21:25 ,

BMV X5 8500 EURO

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 15:35 ,

Bmw X5 M50

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 18:04 ,

BMV X5 8500 EURO

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 16:00 ,

❌❌ okazion okazion❌❌❌✈️✈️✈️

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 16:00 ,

❌❌❌ SUPER SUPER OKAZION. ❌❌❌❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 17:54 ,

x5 super gjendje 4500€

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 20:14 ,

Shitet Bmw X5 3.0 benzine viti 2007

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:12 ,

Bmw X5

28 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 14:14 ,

X5 Look M 300 Nafte. Origjinale nga fabrika. 8500 Euro

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 11:24 ,

BMW X5 35Xdrive Viti 2012 “Okazion”

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 21:54 ,

Jepet me qera bmw x 5 M

1 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 10:20 ,

bmw x5 viti 2008

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 11:45 ,

shitje

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 13:20 ,

Bmw X5

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 14:51 ,

❌❌OKAZION❌❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Maj 10:50 ,

Shitet BMW X5 M 2019

85 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Maj 15:11 ,

Shitet & Nderrohet BMW X5 3.0 automat viti 2002

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 00:22 ,

OKAZIN 16.000€ M orgjinale fabrike

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 14:56 ,

❌❌SUPER OKAZION ❌❌ 555Hp m fabrike

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 08:18 ,

BmV

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 02:18 ,

❌❌❌❌ SUPER OKAZION❌❌❌❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 11:37 ,

BMW X5

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Pri 23:47 ,

❌❌OKAZION ❌❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 11:38 ,

Kerkoj pjese per x5m 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 09:54 ,

❌❌ OKAZION❌❌555 hp

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Pri 08:23 ,

Super makine

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 19:11 ,

SHITET BMW X5 VITI 2011 FULL OPSION

1 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 09:28 ,

Bmw x5

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 21:08 ,

Shitet per arsyje mos perdorimi

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 17:57 ,

Disqe x5

900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 01:11 ,

BMW x5 super gjendje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 17:14 ,

BMWX5

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 06:34 ,

SHITET BMV

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 14:32 ,

SHITET BMW X5 2003 GJENDJE PREFEKTE

40 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 15:01 ,

BMW X5

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 10:31 ,

bmw x5 2011 naft

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 22:43 Dyqani ,

Shitur,,,Bmw X5 3.5 Diesel 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 19:15 ,

Okazinnn BMW X5 viti 2010

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 09:50 ,

bmw x5

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 18:46 ,

Okazion!!!! BMW X5

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 07:46 ,

shitet bmw x5

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 14:10 ,

Bmw x5 2009 pa dogane

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Shk 20:08 ,

Shitet ose nderrohet BMW X5

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 14:47 ,

Shitet BMW X5 M

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW X5 M | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione