Shitet bmw x5 , M paket. 3d nafte

Shitet nga: Leo 07 Qer 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: X5 M
Shitet bmw x5, full panoram dhe paket m.sport. 3.d nafte. Makina ka nje vit qe perdoret ne shqiperi. Eshte me 7 vende sipas nevojes, makina eshte full opsione, ne gjenje shum te mire. Cmimi 18.000 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim