GOLF 5

Shitet nga: Eri 26 Korr 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet GOLF 5 AUTOMAT, motorr 1.9tdi, 2 jav i ardhur nga Italia , i targuar ne 20.07.2019, makina esht ne gjendje shum te mir ,makines jan kryer keto sherbime jan te ndruar vaj filtra esht ndruar dhe vaj kamios ferrota te reja me gjith tamburot , disqe 17 , 4 gomat e reja, konsumi 5.5-6.0 litra per 100 km
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim