Golf 4 1.9 tdi viti 2002

Shitet nga: xxxx 05 Maj 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 140 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
golf 4 1.9 tdi me i te kyqe ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorrike dhe xhenerike edhe estetike posedon baxha sensor parkimi ngrohje sendilesh pilot atomatik kompjeter bordi full opsion 4 goma te reja me letra deri ne dhjetor 2019
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim