OKAZION Mercedes ML430 Amerikane

Shitet nga: Daniel 03 Pri 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 430
Shes Mercedes Benz. ( Daimler Craisler) ML Amerikane , 4.3 benzine & gaz, full opsione, sallon lekure,ne gjendje si nga fabrika, kamio automatike,tiptronik, navigator, tv, baxho elektrike, pasqyra elektrike me ngrohje,disqe alumini origjinale te saj nr 17, goma 4 stinet "scorpion pirelli",ne gjendje pothuaj te reja etj. Me te gjitha dokumentat e paguara deri ne fund te vitit 2017. Eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Shitet per arsye ndrrimi kategorie, ose ndrrohet me regina koke ne koke. Cmimi 3.700 euro.Nr cel.0685476061.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim