Blej makina gjithave llojeve me lek n dor

Shitet nga: Auto 007 20 Nën 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 000 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Tjetër
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Camaro
Blej makina gjitha llojeve me lek dor auto 007 e vlerson gjendjen e makines tuaj Me cmime okazion €€€€ blej dhe makina te perplasura ose per pjes kembimi Kontaktoni nr tel 0666222455
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim