Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 50
Aixam , 4
Alpina , 6
Artega , 2
Audi , 59
Bentley , 2
BMW , 47
Bugatti , 4
Buick , 1
Cadillac , 4
Chevrolet , 1
Citroën , 8
Corvette , 2
Dacia , 1
Daewoo , 2
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 11
Ford , 25
GMC , 2
Grecav , 1
Honda , 2
Hummer , 1
Hyundai , 55
Infiniti , 1
Jaguar , 3
Jeep , 3
Kia , 14
KTM , 1
Lancia , 1
Lexus , 2
Lifan , 1
Lincoln , 1
Mazda , 2
MG , 4
MINI , 2
Morgan , 1
Nissan , 16
Opel , 12
Peugeot , 9
Porsche , 3
Renault , 7
Rover , 1
Seat , 2
Škoda , 2
Smart , 21
Suzuki , 3
Talbot , 1
Tata , 1
Tesla , 2
Toyota , 21
Triumph , 1
TVR , 9
UAZ , 1
Volvo , 8
Wartburg , 2
Wiesmann , 2
Yugo , 4
Zastava , 8

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 23:58 Makina , Tiranë

Shitet Rimorkio

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:52 Makina , Tiranë

Hyundai Sonata Vetem me Gaz nga Fabrika

8 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:25 Makina , Tiranë

SHITET TIMON SPORTIV PER MAKINA SPORTIVE

10 000 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 23:28 Dyqani Makina , Tiranë

audi A4

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 18:04 Makina , Durrës

Biciklete gjermane. E Re!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 00:00 Makina , Tiranë

U SHIT!!!! Makina (Vetem me Gaz nga Fabrika)

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Sht 21:31 Makina , Tiranë

kerkoj smart per blerje

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 18:51 Makina , Tiranë

Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 14:44 Makina , Tiranë

Led Per cdo makine

1 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 12:18 Makina , Durrës

Hyundai sonata

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Sht 19:14 Makina , Tiranë

Hyundai Grandeur Super full!!!

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 11:04 Makina , Tiranë

Hyundai Sonata LPG

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 02:57 Makina , Tiranë

Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 09:28 Makina , Korçë

Okazion shitet BMW X5 cmimi i diskutushem

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 07:58 Makina , Tiranë

BICIKLET

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Sht 19:02 Makina , Vlorë

OKAZION !!! SHITET HYUNDAI SONATA 2011 GAS NGA FABRIK

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Sht 00:15 Makina , Tiranë

Punesohu_ne_kroaci_2023

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 20:46 Makina , Durrës

Disqe Kia 18 inch Goma Michelin 99%

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 13:34 Makina , Durrës

Disqe Volkswagen 17 inch

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 15:22 Makina , Korçë

Shitet Hyundai Sonata 2010 Gaz Fabrike

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Sht 01:03 Makina , Tiranë

��Golf 6 plus OKAZION ��

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Sht 16:35 Makina , Fier

Sonata ne shitje

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 11:11 Makina , Tiranë

Kia k5 vetem me gaz

9 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Sht 17:44 Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x5

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 17:42 Dyqani Makina , Tiranë

smart fortwo

2 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 10:54 Makina , Tiranë

Stopat e pasem per bmw e60 seria5

250 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 22:03 Makina , Korçë

Okazion BMW x5 Cmimi i diskutushem

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 11:13 Makina , Tiranë

Golf 6 plus

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Gush 19:56 Makina , Tiranë

❌Golf 6 plus❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 11:46 Makina , Tiranë

Okazion yaris

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Gush 19:52 Makina , Krujë

Goma

400 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 17:00 Makina , Durrës

OKAZION :Kia K5 100% Gaz Fabrike ( LPG) NE GJENDJE SUPER

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Gush 19:33 Makina , Devoll

Pasqyra c klasi

110 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 15:40 Makina , Tiranë

Passat

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 23:17 Makina , Tiranë

Golf 6 plus

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 22:07 Makina , Korçë

Shitet rimorkjo makine

1 620 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 17:01 Makina , Tiranë

Freelance Graphic Designer per individe ose biznesin tuaj

50 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 18:46 Makina , Tiranë

Shitet hyndai sonata

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Gush 20:39 Makina , Tiranë

Scooter elektrik ( i perdorur )

15 000 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 10:53 Makina , Kavajë

Audi A6 naft 2.5 Automat viti prodh 2002

2 250 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 12:08 Makina , Tiranë

Hyundai Grandeur 2015

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 17:50 Makina , Tiranë

SHITET

19 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Korr 17:07 Makina , Fier

Hyundai

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 11:36 Makina , Kurbin

mercdez

5 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Korr 13:56 Makina , Tiranë

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Korr 18:27 Makina , Durrës

Shiten 4 disqe 18 200 euro

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 10:02 Makina , Tiranë

Shitet

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 10:16 Makina , Tiranë

BMW 530Xi Benzin+Gaz, Cmimi i diskutueshem

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 10:16 Makina , Tiranë

Shitet Hyndai Sonata 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Qer 06:35 Makina , Elbasan

biciklet Mercedes orginal 1995 >classic<

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione