Publikuar: Sht 01 2023 05:04

Shtepi me qera (kati 2 i nje vile) ASTIR

Publikuar: Sht 01 05:04
Shikime: 3
ASTIR
Jepet kati i 2 i nje vile me qera,
Shtepia ka 2 dhoma gjumi dhe 1 holl te madh.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne whatsapp +355694246992 per informacione te metejshme!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
0694246992

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione