Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Tiguan ne Shitje | Gjithe Shqiperia


Mijera njoftime për VW Volkswagen Tiguan në Shitje me çmimet më të volitshme. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Tiguan në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Tiguan ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.Sot 02:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Volkswagen Tiguan R-LINE PANORAMIC

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
28 Maj 01:08
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

SHITET Volswagen Tiguan 2.0 TSI Benzin + Gaz

8 775 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
28 Maj 11:37
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

SHITET Volkswagen Tiguan

18 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 09:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion Automat DSG Zvicra ����

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet VW Tiguan 2012

7 910 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:20 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Wolsvagen Tiguan Highline 2.0 Nafte, Automat, Super Gjedje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Volkswagen Tiguan R-LINE PANORAMIC

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet Tiguan

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:08
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan (dokumenta 1 vit)

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLKSWAGEN TIGUAN PREMIUM - 2014

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkodër

VW TIGUAN 2.0TDI 4 MOTION 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benzin PANORAMIC

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

��2009 - Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4Motion

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

20400€ TIGUAN HIGHLINE 2018

20 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 00:50
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Vlorë

SHITET OSE NDEROHET ����VW Tiguan Automat����

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:21 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

❇️ WOLKSWAGEN TIGUAN

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TSI

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan "Premium" full option"

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 00:12 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Volkswagen Tiguan 2.0 Tdi (Zvicra)

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:12 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Volkswagen Tiguan 2.0 Tsi 2016

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VOLKSVAGEN TIGUAN TDI - OKAZIONN

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:41 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

vw tiguan 2.0 tdi vp2014

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

TIGUAN LUNGO 2.0 BENZIN 2020

17 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Dje 23:13 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Okazion Volkswagen Tiguan 2012

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

OKAZION !!! E sapo ardhur nga italia����me liber sherbimesh.

7 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI HIGHLINE 4MOTION LED EXECUTIVE

11 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Vlorë

Tiguan

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

⚠️Volkswagen Tiguan 2013 2.0 automat⚠️

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

❌ Tiguan Full Options ❌

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW Tiguan ne Shitje

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 22:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 4 motion viti 2014,automat,2.0 Tdi, navi,13000 €

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 21:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Lushnjë

VW TIGUAN ,2.0 NAFTE, AUTOMAT, SENSOR, VITI 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet VW Tiguan

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet VW Tiguan

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Volkswagen Tiguan 20 TDI Viti 2012 Automatike

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet Volkswagen Tiguan

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI BLUEMOTION 4Motion

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet VW TIGUAN

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 20:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet VW TIGUAN

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 20:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TDI KAMBJO MANUALE 2012 (EUROPE)

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Makina me qera

35 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 20:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Tiguan 2.0 tdi Automat

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion tiguan 2012 2.0tdi nga zvicra

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Tiguan 2.0 nafte full opsion

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT BENZINE GAZ FULL OPTIONS

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 2.0 nafte 4Motion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 2.0 nafte 4Motion

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Okazion VW Tiguan 2013

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte Automat 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Tiguan në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Tiguan në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej makina në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Tiguan në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Tiguan në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Tiguan, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Tiguan që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Tiguan


Keni VW Volkswagen Tiguan që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit makina shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione