Publikuar: Nën 18 2022 08:49

Tiguan R-Line 2019

LEK

Publikuar: Nën 18 08:49
Shikime: 163
Shpallje per Kerre shqip Tiguan R-Line 2.0tdi 4x4 2019 mod km 138000 Automatik:DSG Viti:2019 Infodisplay Navigasjon Dritat Perpara led Dritat Mbrapa led Sound dynaudio Xhamat e zi fabrikisht Kamera mbrapa Senzora para dhe mbrapa Terheqje rimoriko deri ne 2500 Kg Front assist Lane assist Emergency brake Nxemje e Timonit Ulse me nxemje Webasto nxemje nxemje parkingu Per ma shun kontaktoni Viber apo WhatsApp :+4746430588 Qmimi:25.500 € Qmimi pa dogan Vetura gjindet ne Norvegji se shpejti vjen ne kosov
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
163
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

004746430588

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione