Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 178
Aixam , 33
Alfa Romeo , 16
Alpina , 8
Artega , 4
Audi , 257
BAIC , 8
Bentley , 5
BMW , 148
Bugatti , 7
Buick , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 8
Citroën , 20
Corvette , 1
Dacia , 22
Daihatsu , 1
Dodge , 11
Ferrari , 7
Fiat , 42
Ford , 77
GMC , 8
Honda , 22
Hummer , 2
Hyundai , 63
Isuzu , 4
Jaguar , 11
Jeep , 16
Kia , 6
KTM , 1
Lancia , 1
Land Rover , 66
Lexus , 20
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 2
Lotus , 2
Maserati , 3
Maybach , 4
Mazda , 9
MG , 5
MINI , 1
Mitsubishi , 32
Nissan , 36
Opel , 22
Peugeot , 26
Piaggio , 1
Porsche , 10
Renault , 14
Seat , 4
Škoda , 27
Smart , 22
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 8
Tata , 22
Tesla , 6
Toyota , 98
TVR , 6
UAZ , 4
Volvo , 24
Wartburg , 5
Wiesmann , 3
Yugo , 4
Zastava , 9

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X2 35.000 KM!!! Cmimi pak i diskutueshem. X series 228!

999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 13:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLA 200

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 09:33
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2020 VW VOLKSWAGEN TIGUAN 7 VENDE 47KM ✅ BLERJE ME KESTE

25 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Maj 13:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw X3

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Maj 13:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Golf VIII

25 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 12:56 Makina , Tiranë

VW PASSAT.2.0NAFT.2022.GRI.5.000KM.ME DOGANE.42.0000€.

42 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:52 Makina , Tiranë

GLE 53 AMG 2022 SUPER FULL OPSION

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:32
Linku:
Makina , Tiranë

2019 BMW X5 4.0i

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:17
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi SQ5 3.0 V6T quattro (origjinal fabrike)

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:10 Makina , Elbasan

Super Mjet

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:10 Makina , Tiranë

Citroen C5 Aircross 2020 Nafte Automatike

27 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:06 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

34 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:38 Makina , Kukës

Shkoda Karoq 1.6 TDi Automatik DSG 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Makina , Kukës

Audi A8 50 TDi Quattro

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Makina , Kukës

OPEL GRANDLAND X 2.0 turbo D 2019 automatik

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:37 Makina , Kukës

Shkoda kodiaq 2.0 tdi

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:37 Makina , Kukës

VOLVO XC40 D3 2.0d Automatik 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:36 Dyqani Makina , Tiranë

GEOMETRY C Flagship version GF 550KM

33 300 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:19 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE Coupe

105 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:19 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE Coupe

105 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:17 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN OKAZION

25 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:17 Makina , Fier

SHITET VW TIGUAN

25 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:17 Makina , Lushnjë

OKAZION VW TIGUAN

25 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:11 Makina , Tiranë

Xc40

26 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:08 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S 400

60 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 11:03 Makina , Tiranë

Volkswagen Touareg

76 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:59
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 S-line 35 TDI

40 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:49 Makina , Durrës

CLS AMG Line•Viti 2019•Full Option

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:45 Makina , Tiranë

Volvo XC90 Diezel

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 Makina , Tiranë

2020 BMW 730d

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:45 Makina , Tiranë

2019 AUDI A8 3.0 BENZINE

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:31 Makina , Tiranë

Smart Center - Shitje - Pjes kembimi - Servis

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:31 Makina , Tiranë

Smart Center - Shitje - Pjes Kembimi - Servis

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:28 Makina , Tiranë

HYUNDAI SANTA FE OKAZION

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:28 Makina , Fier

SHITET HYUNDAI SANTA FE

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:28 Makina , Lushnjë

OKAZION HYUNDAI SANTA FE

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:23 Makina , Tiranë

Audi 2020 naft 3.0 KM 156 Mundesi nderrimi 88000 mij euro

88 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:16 Makina , Berat

CAS: 62-44-2 Phenacetin

20 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:12 Makina , Tiranë

✅ SHITET Ose Nderrohet ✅ 9.5 Meter per 2 Makina

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:10 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez Benz S350 CDI 4Matic 2020 AMG Line

88 950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:29 Makina , Durrës

������SHITET S 350 2022������ SUPER FULL

139 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:24 Makina , Durrës

����OKAZION AUDI Q5 2021 HYBRID 52.000€!!!����

52 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:05 Dyqani Makina , Tiranë

VW Tiguan 2.0 TDI 2019 Germany

23 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

Audi A6 35 TDI 2019 Full

39 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:54 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLE OKAZION

48 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:54 Makina , Fier

SHITET BENZ GLE

48 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:54 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ GLE

48 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:54 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:53 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:43 Dyqani Makina , Tiranë

RANGE ROVER SPORT HSE Td6,HEAD UP DISPLAY+KAMERA FULL!!

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:28 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione