❌E SHITUR❌

5 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 16 Gush 20:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 6 200 EUR
Okazion!Mercedes E220CDI Automat 08 Sapoardhur! 4 700 EUR
Okazion!Kia Soul 1.6 Gaz-Benzine BRC 2011 4 900 EUR
❌E SHITUR❌ 3 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.


Shitet Volkswagen Golf V 2.0 GTD 170HP Origjinal Nga Fabrika! i sapo ardhur me dogane te paguar!204Mije KM Origjinale!Makina disponon tapiceri lekure Ngjyre Kafe shum e paster Navigator I madh Bluetooth AUX DVD Memory Cart Kamera Parkimi Xhama te zi Clima tronic bi zona (funksionale) ESP (sistem antirreshkitjes ABS antifurt origjinal me alarm Disqe alumini Origjinale GTI etj Makina eshte ne gjendje perfekte!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit cel 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 900 EUR
❌E SHITUR❌ 4 500 EUR
U SHIT 3 300 EUR
U SHIT 4 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione