Publikuar: Pri 06 2021 07:42

golf 6

EUR

Publikuar: Pri 06 07:42
Shikime: 1
golf 6 motor 200 naft kambio automat viti 2009 full option
fener gt me lupa xeno bixeno
fener me pika led
xhama te zi
disqe gt 17
f1 ne timon
komando ne timon
kasetafon origjinal
tapiceri kamosh
shum i paster dhe i mbajtur
makina nuk ka nevoj per sherbime
cmimi 6900 euro
0688320440
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688320440

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione