Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Të gjitha në Durrës

Golf , 4744
Passat , 1551
T3 , 7
T4 , 9
T5 , 39
T6 , 6
181 , 4
Amarok , 12
Beetle , 29
Bora , 87
Caddy , 518
CC , 77
Crafter , 18
e-Golf , 17
Eos , 5
Fox , 30
Iltis , 1
Jetta , 117
Käfer , 1
LT , 3
Lupo , 92
New Beetle , 12
Phaeton , 66
Polo , 975
Santana , 1
Scirocco , 8
Sharan , 203
T1 , 3
T2 , 2
Tiguan , 172
Touareg , 151
Touran , 808
up! , 2
Vento , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:30
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2011 VW JETTA 2.5 SE Benzin

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:30
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2011 Volkswagen Jetta 2.5 SE 94k Milje Full Options

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:30
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2014 VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 15:40
Linku:
Makina , Durrës

Volkswagen Golf BlueMotion

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:30
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2012 VOLKSWAGEN VW PASSAT 2.0 TDI SEL ��FULL OPTIONS��

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 20:50 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

Sot 20:50 Makina , Durrës

SHITET GOLF 6 MO 2.0 TDI

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:48 Makina , Durrës

Golf 6 2.0 nafte.2009.nderrohet

6 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:45 Makina , Durrës

Shitet Volkswagen Passat 1.9 nafte, 2006,dogane e paguar

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:45 Makina , Durrës

Shitet Volkswagen Passat AUTOMAT, 2.0 nafte, 2007, me doganë

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:42 Makina , Durrës

Touran Cross full opsion.nderrohet

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 2010.letra 1 vit.nderrohet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 Makina , Durrës

❌ W VOLKSVAGEN POLO 1.6 NAFT AUTOMAT V 2009❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:35 Makina , Durrës

❌W VOLKSVAGEN KADDY 1.9 NAFT V 2009 . MANUALE ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.2008.nderrohet

7 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:32 Makina , Durrës

❌ W VOLKSVAGEN POLO 1.2 NAFT V 2010 MANUALE ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:32 Makina , Durrës

❌ W VOLKSVAGEN KADDY LIFE 1.9 NAFT V 2008 MANUALE V6+1❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Makina , Durrës

❌ W VOLKSVAGEN KADDY MAX 1.9 NAFT AUTOMAT V 2008❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Makina , Durrës

❌ W VOLKSVAGEN PASSAT 2.0 NAFT V 2008 MANUALE ❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:32 Makina , Durrës

❌ W VOLKSVAGEN POLO 1.2 BENZIN MANUALE ❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:32 Makina , Durrës

❌ W VOLKSVAGEN TOURAN 2.0 NAFT AUTOMAT V 2007 ❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Makina , Durrës

❌W VOLKSVAGEN POLO 1.6 NAFT V 2011 AUTOMAT ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:26 Makina , Durrës

VW Caddy Life 1.6 Benzine+Gaz

5 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:26 Makina , Durrës

VW Caddy Maxi 1.9 TDI 2009

7 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:26 Makina , Durrës

VW Golf Plus 1.6 Benzine+Gaz Automat

5 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:19 Makina , Durrës

VW-GOLF 5 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 Makina , Durrës

❌VW CADDY MAX 2.0 NAFTE - MODEL 2017 - KAMBIO AUTOMATIKE❌

16 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:16 Makina , Durrës

❌ VW GOLF PLUS 1.9 NAFTE - 2008 - AUTOMATIKE❌

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:13 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:13 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2009 I SAPO ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 Makina , Durrës

Wolsvagen Passat 2007 Automatike

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 Makina , Durrës

VW Golf 6 2.0 TDI

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:37 Makina , Durrës

Shitet 1.4 automat

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:27 Makina , Durrës

Golf5+ Naft 1.9 Manual

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:01 Makina , Durrës

Volkswagen Golf okazion

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:52 Makina , Durrës

Golf V benzin-gaz

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:49 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 naft

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:39 Makina , Durrës

VW GOLF PLUS, 1.9 NAFTE,KLIMA,MANUAL,

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 Makina , Durrës

VW Golf 5 ▫️1.9 Nafte Viti 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 Makina , Durrës

VW Passat 1.9 Nafte Viti 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 Makina , Durrës

SHITET PASAT 1.9 NAFTE AUTOMATIK 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:15 Makina , Durrës

shitet Sharon 1.9 naft

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 Makina , Durrës

VW Volkswagen Phaeton full OKAZION ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:24 Makina , Durrës

Golf V

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:19 Makina , Durrës

Golf 6 2.5 Benzi Gaz

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:58 Makina , Durrës

Okazion--VW--VOLKSWAGEN POLO

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:40 Makina , Durrës

TIGUAN 2.0 BENZIN 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:40 Makina , Durrës

VW Volkswagen Jeta 2.0 TDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:26 Makina , Durrës

Okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:14 Makina , Durrës

❌Okazion❌

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:13 Makina , Durrës

VW Polo 1.2 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:56 Makina , Durrës

Volkswagen Passat 2.0 tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:27 Makina , Durrës

Shitet Passat B6 2.0 Nafte viti 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 Makina , Durrës

Golf 6 1.2 TSI

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione