Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Të gjitha në Durrës

Golf , 5350
Golf Plus , 466

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 VW Golf 6 MOTOR 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET OKAZION VW Golf 7 Motorr 2.0 TDI Viti 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 2006 1.9 tdi

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 VW Golf 7 MOTOR 2.0 TDI R-Line

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 VW Golf 6 MOTOR 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET OKAZION VW Golf 7 Motorr 2.0 TDI Viti 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:16 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 motorr 2.0 TDI 2013

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 7 1.6 nafte Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Shitet golf plus viti 2008 automat

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET GOLF 7 2018 OKAZION 1.6 NAFTE GJERMANIE

11 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 22:12 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Automat 1.9 nafte super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 automat 1.6 naft full model europe

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 importuar nga franca automat 1.6 nafte

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Automat 1.9 nafte baxho navi

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf V 1.6 Benzin/Gaz (Kontaktin tek pershkrimi)

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf V 1.9 TDI (Kontaktin Tek Pershkrimi)

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf V 2.0 TDI (Kontaktin Tek Pershkrimi

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

golf 5 1.9 naft viti 2007 manual

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:27 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

golf 6 200 naft viti 2010 manual

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf VII 2016 ������������ (privat)

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Wolsvagen Golf Gtd Automatike 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 20:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Okazion Golf Plus

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 200 naft manual viti 2010

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Volkswagen Golf 5, 1.9 nafte, 2008, dogane e paguar

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 Naft

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Sapo erdhur nga zvicra viti 2006 dogan e paguar

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 19:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

❌VW GOLF+ 2.0 NAFTE - 2008 - KAMBIO AUTOMATIKE - FUL OPTION❌

6 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet VW Golf 7 1.6 nafte viti 2014 manual

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Volsfwagen 2013 1.6 DSG 7+1R

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf5 1.9 nafte

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf5 1.9 nafte luk gti

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 6 Gaz-Benzin i sapo ardhur nga Gjermania ����

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 5 1.9 viti 2007 i sapo ardhur nga Belgjika

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW golf 5, Automat 1.9 nafte

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 5 viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Shitet Golf 5 Plus Gaz-Benzin i sapo ardhur nga Gjermania

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Shitet Golf Plus AUTOMAT Gaz-Benzin i ardh nga Gjermania

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf Automat GT

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:09 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Okazion VW Golf 6 2.5 Benzin Automat

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 naft manual viti 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet volswagen golf 6 viti 2010 1.6 naft

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5-1.9 diesel-Kamio Manuale-Super gjendje

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 15:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Japim Makina Me Qera

25 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 15:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Blej Makina te gjitha Llojeve….

2 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 15:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

golf 6 Automat 1.6 Nafte 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf 7

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 15:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌️OKAZION❌GOLF 5 1.9 AUTOMAT NAFTE 2007 ☎️0685213511☎️

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione