Publikuar: Mar 18 2023 12:44

Okazion Shitet Opel Astra OKAZIONNN

LEK

Publikuar: Mar 18 12:44
Shikime: 1
Shitet Opel Astra Okazionnn
Motorri:1.9
Km:220 Mij
Ngjyra:Gri
Manual
Viti:Fundi 2005
Makina eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove
Makina ka 4 goma dimri rezerve dhe nje dinamo rezerve plus stop
3 mij euro i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

06929164150683716119

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione