Publikuar: Gush 26 2020 07:27

BMW X 5

EUR

Publikuar: Gush 26 07:27
Shikime: 50
Shitet BMW X5 ne gjendje super motorrikke dhe xhenerike. Motrr3. 0 be zine. Kethim I sigurt 100%impjant gazi. Pa takse luksi. Dogane te paguar gati per dokumenta.
Prizë 12V, frenat ABS, ACC, airbag mbrapa, airbag shoferi, airbag pasagjeri i parë, Anti-kyç, Anti-rrotullues, hyrje AUX, airbag me celes (caktivizim), Kyçje te dyerve per fëmijët, fenerë me bi-xenon, Ndihmë për frenat, CD, Mbyllje qendrore, Fanare mjegulle përpara, (ganxha qe terheq e cmontueshme me 2 celesa), Dritare elektrike (Pjesa e përparme dhe e pasme), pasqyra elektrike anësore, karriget para elektrike (me memorje), pasqyrat elektrike anesore me ngrohje, Pilot automat (adaptues), ngasja me katër rrota 4X4, Stolat e pasme të palosshme, kompjuteri udhëtimi, Kompjuter qe tregon ajrin e gomave, nivelin e vajit, etj.., frenat e dores (elektronike), Kapse Isofix në sediljet e prapme(per karrige femijesh), tapiceri lekure (e tërë), Timoni multifunksional, sensor parkimi, binarët, sensor shiu, drejtuesi i rrymës, airbagët anësore, timoni sportiv, karriget sportive, funksioni START/Stop (buton), Bllokimi i ecjes nese dera e shoferit eshte e hapur, mbështetja e mesit para dhe mbrapa, ngrohja e sediljeve (para), xhamat e zinj, matëset e temperaturës së jashtme. Vetem Shitet nuk bej nderrim. 0695640390 cmimi I diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
50
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

693032037

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione