Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 374
Aixam , 131
Alfa Romeo , 3579
Alpina , 74
Artega , 46
Audi , 38356
BAIC , 39
Bentley , 65
BMW , 27443
Bugatti , 26
Buick , 38
Cadillac , 218
Chevrolet , 1478
Chrysler , 1096
Citroën , 6516
Corvette , 29
Dacia , 229
Daewoo , 459
Daihatsu , 379
DeTomaso , 3
Dodge , 366
Ferrari , 34
Fiat , 16908
Ford , 39824
GMC , 84
Great Wall , 62
Grecav , 15
Honda , 1176
Hummer , 142
Hyundai , 3680
Infiniti , 85
Isuzu , 159
Jaguar , 1205
Jeep , 1811
Kia , 1531
Koenigsegg , 12
KTM , 28
Lada , 27
Lancia , 2109
Land Rover , 6600
Landwind , 7
Lexus , 116
Lifan , 11
Ligier , 7
Lincoln , 132
Lotus , 6
Maserati , 84
Maybach , 12
Mazda , 1640
Mercedes-Benz , 149267
MG , 95
MINI , 1632
Mitsubishi , 3712
Morgan , 6
Nissan , 6656
NSU , 7
Opel , 22095
Peugeot , 9314
Piaggio , 119
Plymouth , 1
Pontiac , 17
Porsche , 1839
Proton , 4
Renault , 12556
Rover , 640
Saab , 366
Seat , 4134
Škoda , 2298
Smart , 6152
Spyker , 3
Ssangyong , 463
Subaru , 165
Suzuki , 1386
Talbot , 3
Tata , 99
Tesla , 15
Toyota , 14868
Trabant , 6
Triumph , 4
TVR , 15
UAZ , 13
VW Volkswagen , 78862
Volvo , 3866
Wartburg , 3
Wiesmann , 8
Yugo , 29
Zastava , 28

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.24 Sht 09:28
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X6

42 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:00
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 320 M-sport

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
24 Sht 22:29
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C300 Sport AMG

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:54
Linku:
Makina , Tiranë

Audi Q7 3.0 nafte , premium tech, 117.000km

38 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:07
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online

Sot 22:14 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:14 Makina , Vlorë

Okazion Vw Golf 7 Moto 1.6 Kambio Automat...Me dogane

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:14 Makina , Fier

AUTOMAT-1.4 BENZINE ZVICRA

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Makina , Tiranë

VW Jetta 2.0 Naft 2014

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:14 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:14 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:14 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:14 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:14 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:14 Dyqani Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:14 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:14 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:13 Makina , Fier

AUTOMAT 1.4 BENZINE-05

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:13 Dyqani Makina , Tiranë

VOLVO XC 60/

11 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:13 Makina , Tiranë

Toyota auris super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:13 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz E270

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 22:13 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:13 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:13 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:12 Makina , Fier

2015-CITROEN 1.6-NAFTE 4800 EURO

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:12 Dyqani Makina , Tiranë

MB S 350/2015/4MATIC

39 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 22:12 Dyqani Makina , Tiranë

MB GLK 220-

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:12 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 3-2015-

13 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:12 Makina , Pogradec

Shitet Toyota Rav ✅

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:12 Makina , Tiranë

Golf 5 Gt Fabrike

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:11 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:11 Makina , Vlorë

AUDI A6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:11 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:11 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:11 Makina , Vlorë

Shitet BMW X5 3.5 DIESEL

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 22:11 Dyqani Makina , Tiranë

MB E 220/2016

31 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 22:11 Makina , Durrës

BMW SERIA 6

28 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 22:11 Makina , Durrës

Mercedes Benz C300 4 Matic

10 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:11 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2015, full, automat, 1.7 nafte, navi, 15500 €

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 22:11 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2015, full, automat, 1.7 nafte, navi, 15500 €

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 22:11 Makina , Fier

VwPOLO-06 2800 EURO

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:11 Makina , Fier

SHIT-NDER BENZINE-GAZ-11

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:11 Makina , Tiranë

BMW 320d automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:11 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:11 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Range Rover Sport Autobiography 3.0 Diesel Full

30 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 22:11 Makina , Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Diesel AmG Line / Automat 9G

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:11 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Audi A7 SportBack / Automat / Full Option

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:10 Makina , Tiranë

Audi A6 Quatro 2014,full option,automat,3.0 tdi,navi,14500 €

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 22:10 Makina , Tiranë

Tiguan 4 motion viti 2013,automat,2.0 Tdi, navi,12500 €

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 22:10 Makina , Fier

SHIT-NDERR BMW 1.6-07

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:10 Makina , Durrës

Bmv 520

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:10 Makina , Tiranë

��SHITET�� Audi A7 SportBack 3.0 Diesel / Automat/ Quattro

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:10
Linku:
Makina , Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Cdi Diesel Blueefficiency / Automat

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:10 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Avangarde

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:10 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Manuale 6+R

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione