Shitet Golf IV 1.9TDI (DI e kuqe)

2 700 EUR

Shitet nga: Toni 20 Sht 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
VOLKSWAGEN GOLF IV , VITI 2000-2001.
MOTORRI 1.9 TDI ( DI- E KUQE)
KAMBIO MANUALE 6+R
KLIMA DIGITALE, PASQYRA ELEKTRIKE,XHAMA ELEKTRIK,MBYLLJE QENDRORE, SEDILJE TE FRYRA,VAJ DHE FILTRA TE NDERRUAR,TURBO E RE, DOKUMENTA E SAPO BERA,
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE
TE GJITHA SHERBIMET E BERA.NR.TEL. 0699273695 OSE NE WHATSAPP/VIBER.
Leaflet
Në fillim