VW Golf 5 Plus Automat -06

6 400 EUR

Shitet nga: Viktor 02 Mar 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Shitet Golf 5 PLUS prodhim i vitit 2006 , motorr 1.9 nafte, kambio automatike DSG, sensor parkimi, xhama elektrike , sedilje me ngrohje, 109,000 km origjinale, ABS SRS, disqe alumini vaj dhe filtra te sapo nderruar, taksa te paguara deri ne prill 2016. Cmimi 6400 Euro i diskutueshem. Nr.Kontakti 0682737284
Leaflet
Në fillim