Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Plus Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Golf Plus | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:18 Makina , Durrës

Golf 5+ 1.9 nafte 2005 letra 1 vit Nderrohet

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 Makina , Tiranë

GOLF PLUS MANUAL VITI 2008 1.9 TDI

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:41 Makina , Tiranë

⚠️Volkswagen Golf plus 1.4 benzine⚠️

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 Dyqani Makina , Durrës

GOLF PLUS NAFTE 1.9 MANUAL VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJE

4 609 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:32 Makina , Durrës

Golf 6 Plus 2.0 Automat 2011 Gjermanie

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 Makina , Vlorë

OKAZION GOLF 6 PLUS 2011 GAZ-BENZIN FABRIKE.

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:45 Makina , Tiranë

Volkswagen golf

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 Makina , Kukës

VW GOLF 5 PLUS

43 EUR

Dje 21:29 Dyqani Makina , Kukës

VW GOLF 6+ 1.6TDI AUTOMAT

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 Makina , Tiranë

Shitet w Golf plus 2.0 vit 2006 kamje automat 245678 kilomet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:23 Makina , Elbasan

Golf plus

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:56 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 6 PLUS 1.6 NAFTE VITI 2010 AUTOMAT

6 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:48 Makina , Durrës

Volswagen golf plus 1.9 naft viti 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:26 Makina , Vlorë

Golf 5 2.0 nafte automat

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:47 Makina , Tiranë

GOLF 5+ 2.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:15 Makina , Tiranë

VW Golf Plus 660,000 Leke

660 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:03 Makina , Tiranë

VW Golf 5 plus TDI

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:14 Makina , Tiranë

Makina me Qera ORA

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:15 Makina , Durrës

Volswagen golf plus 1.9 naft goal

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:34 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:31 Makina , Tiranë

Golf 7+ 2017

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:31 Makina , Tiranë

Shitet okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:00 Makina , Tiranë

Vw Golf 2.0 TDI •AUTOMAT•

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:33 Makina , Tiranë

W Golf plus 1.9 naft vit 2006 kamje manuall 245678 kilometra

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:23 Makina , Tiranë

VW GOLF PLUS

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:39 Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF PLUS

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:22 Makina , Tiranë

vw golf 6+ kamio automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:48 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET VW GOLF PLUS 1.9 DIESEL AUTOMAT 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 19:26 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !!! GOLF - PLUS - NAFTE - VITI 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 16:53 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Sht 15:29 Makina , Tiranë

GOLF 6+ DSG

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 15:08 Makina , Tiranë

Makina me Qera “ORA”

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Sht 14:29 Makina , Shkodër

1.9TDI

38 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 13:01 Makina , Durrës

Volkswagen Golf Plus

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 12:00 Dyqani Makina , Durrës

Vw Golf Plus-2012-automatike

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 11:30 Makina , Kukës

SHITET GOLF 5+ CROSS 1.9 TDI DSG EURO 4

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Sht 11:15 Makina , Vlorë

✅Volkswagen golf plus ✅2005 ✅1.6 benzin ✅Manual 6 marsha +

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 10:59 Makina , Durrës

VOLKSWAGEN GOLF VI PLUS. 1.6 NAFTE. AUTOMATIKE. 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 10:27 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET VW GOLF PLUS 2008 AUTOMAT

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 09:57 Makina , Korçë

Golf plus

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 09:20 Makina , Tiranë

Golf 6 Plus okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 08:57 Makina , Tiranë

Okazion! Vw Golf plus sapo ardhur nga gjermania

4 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 08:56 Makina , Elbasan

Shitet golf 5 plus

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 08:41 Dyqani Makina , Fier

Volkswagen Golf plus viti 2011 1.4 tsi 122 cv Highline

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 12:32 Makina , Durrës

Golf Plus

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 11:59 Makina , Elbasan

Golf 6+

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 09:57 Makina , Vlorë

Golf Plus 1.9 diesel 4300€

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 23:35 Dyqani Makina , Korçë

SHITET → 2010 Volkswagen Golf 6+

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 18:35 Makina , Tiranë

GOLF 5 PLUS

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 18:33 Makina , Tiranë

Shitet golf6 plus viti 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Golf Plus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione