Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Të gjitha në Tiranë

Golf , 16025
Golf Plus , 1769

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 5

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 09:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Vw golf 6 1.6 nafte Automat vit 2010

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:15
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 6 Plus 1.6 Automat 2010

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW Golf 5 ����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW Golf V 4Motion ����

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 13:39 Makina , Tiranë

Golf 7 -GTE-Plug-In Hibrid -1.4 TGI

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

makina me qera rinas aeroport vetura me qera Golf me qera

25 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:35 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 7 1.6naftf

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE VITI 2006 MANUAL FULL FULL

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

GOLF 6 1.6 AUTOMAT 2010 SUPER GJENDJE

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 NAFTE AUTOMAT

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:31 Makina , Tiranë

makina me qera/ Golf me qera/Car rental/ rent a car

25 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

Golf plus

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

vw golf

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF PLUS

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

GOLF 6+ DSG

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF // 7 \\ * INDIVIDUAL * 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

GOLF 6 / 2.0 GTD / 170 HP / 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Vw Golf PLUS ‼️ 1.9 Nafte��Super mjet��

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 3

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

VW GOLF VII

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE VITI 2004 AUTOMAT ME LIBER

4 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 PLUS 1.9 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT SUPER GJENDJE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

GOLF 6 VITI 2011 MANUAL 1.6 TDI SUPER GJENDJE.OPSIONE FULL.

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

GOLF 6 PLUS VITI 2010 MANUAL.1.6 TDI SUPER GJENDJE .5900€

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:18 Makina , Tiranë

GOLF

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Golf 5. 1.6 benzin motorr i thjesht viti 2005 super gjendje

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA LED FULL OPTIONS

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 GTD 2.0 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL LED FULL -11

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTION LED 15

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Blejm makina per pjes 0683655766

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

GOLF 6 AUTOMAT 2010 FULL OPSION

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Shitet okazion

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 PLUS VITI 2007 AUTOMAT ME LIBER

5 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

GOLF 6 VITI 2011 MANUAL 1.6 TDI SUPER GJENDJE.OPSIONE FULL.

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

GOLF 6 PLUS VITI 2010 MANUAL.1.6 TDI SUPER GJENDJE 165 MI KM

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Golf 2011 naft 1.6 okazion 5700 euro ska diskutim sot

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

GOLF 5 1.4 MANUAL BENZIN-GAZ 2007 GOAL

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

VW Golf 5 Plus 1.9 Nafte 2006 ✅️ AUTOMAT ✅️

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:15 Makina , Tiranë

Super��VW-Golf 2.0 6 Marsha -Navi-Baxha-Sesnor DE����

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:14 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 naft viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

GOLF 7 2.0 NAFT 2016 FULL OPSION ��OKAZION��

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

����GOLF GAZ BENZIN����2008✅ 5300€

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13
Linku:
Makina , Tiranë

GOLF 7

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

Golf 6 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

SHITET

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

SHITET

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

Shitet Golf 7 GTD

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:12 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Golf Plus 1.4 viti 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

Shitet Golf Plus Nafte Automatik

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

Golf 5 Look R32

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 Makina , Tiranë

VW Golf 7 1.6 Tdi Bluemotion 2013!

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

SHITET VW GOLF PLUS 1.9 TDI 2006 MANUAL ��������

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione