Toyota yaris viti 2013 1.4 naft manuale SUPER OKAZ

Shitet nga: Njason Sot 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 140 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 480 EUR   7 200 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris
Makina esht shum e paster si jasht dhe brenda ,makina disponon navi,kamera,bluetooth etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim