Seat Altea XL

6 200 EUR

Shitet nga: Beti 12 Gush 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Seat Altea XL
Motori 1.6 nafte
Kambio Automatike
Kilometrat 105000
Sensor parkimi
Radio,cd,usb+sistem audio
Disqe Alumini
I blere me 0 km tek Porsche Albania Dhe te gjitha sherbimet I jan bere tek Porche Albania
Per me shum info kontaktoni ne nr 0692096444
6200 euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim