Seat Altea XL 2009 1.9tdi

3 600 EUR

Shitet nga: Seatttt 05 Sht 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Shitet Seat Altea XL i vitit 2009 me 198 mije kilometra me letra te paguara deri ne qershor 2021. Makina eshte 1.9 TDI,kasetofon CD AUX, kondicioner funksional,4 xhama elektrike, pasqyra elektrike+ mbyllje, kompjuter bordi , 4 AIRBAG, timon dhe sallon sport , 5 marsha , goma te reja, perde ne panel etj. Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim. Cmimi i diskutueshem. Cel:0675309133
Seatttt
0675309133
Leaflet
Në fillim