SUPER OKAZIONN !!! RENAULT LAGUNA!! MUNDESI NDRIMI

0 LEK

Shitet nga: RENAULT 12 Tet 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna
MAKINA ESHTE ME LETRA DHE SHERBIME TE KRYERA, NE SUPER GJENDJE MOTORIKE XHENERIKE, SUPER EKONOMIKE, SHUM E MBAJTUR PA GERVISHJE.
1.9 DIEZEL , ME KLIMA, KOMANDA NE TIMON..ETJ
FULL OPSION
MUNDESI NDRIMI !!!!
PER CMIMIN DHE INTERES TJETER
0699851062
Watsap...viber
RENAULT
0699851062
Leaflet
Në fillim