Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault Laguna n SHitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej oferta per Renault Laguna ne Shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Laguna apo modele tjera si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Blini dhe shisni Renault Laguna ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shperndaj njoftime ne mesin e mijera vizitoreve ditor ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.Sot 06:56 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA FULL OPTIONS

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
24 Shk 17:27 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkodër

RENAULT LAGUNA AUTOMAT NAFTE 2011

4 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:13 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkodër

Shitet Renault Laguna 2.0 Benzin

330 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 16:59 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkodër

Shitet Renault Laguna 2.0Benzin

23 Shk 10:34 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkodër

Renault Laguna nafte manual

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Shk 10:44 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

RENAULT LAGUNA

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
18 Shk 20:54 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 15:47 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 15:24 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Berat

‼️RENAULT LAGUNA 2005 1.9 NAFTE‼️

1 600 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 11:07 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

OKAZION SHITET RENAULT LAGUNA AUTOMAT VITI 2OO7

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 17:02 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Korçë

renault laguna per pjese kembimi

1 223 EUR

22 Jan 16:53 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet renault Laguna

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 11:07 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

renault laguna

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 12:45 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Shitet nderrohet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 04:09 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Shitet renault laguna

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 19:46 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Reno Laguna viti 2006 2.0 nafte

150 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 16:54 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Durrës

Shitet: Renault laguna

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 10:23 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkodër

Renault laguna okazion

180 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 10:37 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Renault per pjes

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 14:56 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Renault Laguna GT 1.9 DCI 131 Kuaj fuqi Nafte!

2 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 15:55 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Renaul Laguna 2 GT 131 PS

2 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 01:03 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Durrës

Shitet:Renault-Laguna

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 21:39 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Renault Laguna 2

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 12:01 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

SHITET RENAULT LAGUNA

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 18:30 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Okazion:Renault laguna 1.9

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 13:18 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 13:16 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Berat

Laguna 1.9 nafte ne gjendje te mir

1 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 23:53 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kukës

Shitet renault laguna

700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 20:29 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

����OKAZION����

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 01:37 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Renault Laguna 2012 1.5diesel Okazion

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 19:56 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 15:50 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

SHITET RENAULT LAGUNA

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 14:24 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet makina

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 19:51 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

SHITET

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Sht 03:03 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Shitet renault laguna

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 17:09 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Renaul Laguna GT 2 131 Kuaj Fuqi 1.9Dci Nafte

2 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 22:37 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Renault Laguna 1.9

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 13:17 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Renault Laguna 2.0 tdi 4x4 viti 2015

40 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 12:41 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Shes makine

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 06:40 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Durrës

Okazion

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 08:55 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Fier

okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 09:48 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Fier

okazion

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 14:43 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Korçë

1500 euro diskutohet

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Korr 21:37 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Durrës

Renault Laguna

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 22:26 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

renault laguna

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Qer 16:46 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

shitet renault laguna

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 17:29 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kucovë

Renault Laguna

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 14:22 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

shitet renault Laguna

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 12:53 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Korçë

Shitet

1 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 08:37 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Renault Laguna 1.9 Diesel AUTOMAT

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kerkuar per Renault Laguna ne Shitje? Kerko njoftime per Renault ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju ne mesin e mijera njoftimeve.


Blej Renault Laguna ne Shitje ne MerrJep.al


Mijera njoftime per Renault Laguna ne shitje me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Laguna te modeleve te ndryshme ne shitje si: Renault Laguna, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express, dhe shume te tjere me ofertat ,e te mira. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Shit Renault Laguna ne MerrJep.al


Keni Renault Laguna qe dehshironi te shisni? Krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht ne Gjithe Shqiperine. Shperndaj njoftime ne MerrJep.al dhe gje bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione